Atuty zaawansowanych technik czyszczenia powierzchni

Czyszczenie powierzchni pionowych i płaskich może mieć charakter doraźny lub specjalistyczny. W tym krótkim artykule chcemy podkreślić atuty tej drugiej metody wymaganej w specjalistycznych firmach pracujących w oparciu o normy produkcyjne ISO, w szpitalach, szkołach, a nawet hotelach, w których ważnym aspektem są czyste warunki.

 

Czystość jest kluczowym czynnikiem

Szczególnie jest ważna w salonach firmowych i wszystkich miejscach o dużym natężeniu ruchu. Duża ilość osób niesamowicie szybko generuje warstwy zanieczyszczeń niespotykane w warunkach domowych. Nikt przecież nie pomyślałby, jak często trzeba czyścić klimatyzacje, sufity podwieszane, czy ściany elewacyjne wewnętrzne.

Drugim aspektem specjalistycznego czyszczenia powierzchni jest estetyka budynków. Ten argument stanowi niebagatelny element każdego biznesu, w którym liczy się klient lub pracownik. Pytaliśmy jednej firmy ile kosztują tego typu usługi – odpowiedź jest bardzo niejednolita, bo to zależy co jest do umycia, jak duża jest powierzchni i jakie są czynniki towarzyszące w pracy. Generalnie można liczyć na koszty rzędu 20 zł za metr kwadratowy, ale przy kompleksowych zleceniach cena często sięga nawet 40 zł za metr.

Firma zajmująca się kompleksowym czyszczeniem elewacji jest w stanie z różnych materiałów – od kamieni, tynków, szkła, blachy po sidingi, fotowoltaikę i różne inne wrażliwe materiały – na przykład poliwęglan, plastiki i ekrany LED-owe.

 

Indywidualne podejście do klienta

Warto dodać, że oferta zawsze udzielane jest indywidualnie. Często przed rozpoczęciem pracy firmy zajmujące się tego typu zadaniami wykonują audytu powierzchni. Niektóre mniejsze powierzchnie można wycenić na podstawie zdjęć.

Podsumowując, za czyszczeniem specjalistycznym przemawia:

  • Niska cena mycia jednego metra kw.
  • Długotrwały efekt pracy
  • Podniesienie walorów estetycznych obiektów – zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz
  • Obniżenie kosztów doraźnego czyszczenia
  • Przedłużenie żywotności materiałów budowlanych

Usunięcie silnych i dogłębnych zanieczyszczeń


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe veľké záhradné slnečníky záhradný slnečník