Coraz bliżej święta!

Mimo tego, że niedawno pożegnaliśmy lato i wróciliśmy z urlopów, nie można nie zauważyć, że zima zbliża się wielkimi krokami. Coraz krótsze dni, długie, chłodne wieczory i niska temperatura są zwiastunami tego, co zimą kochamy najbardziej – Bożego Narodzenia! Jak umilić sobie czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę? Sprawdź!

Król okazji

Wydawać by się mogło, że do Wigilii jest jeszcze sporo czasu, a na świąteczne zakupy przyjdzie jeszcze pora. Oczywiście, z kupnem prezentów można czekać do grudnia, ale dużo rozsądniej będzie małymi krokami przygotowywać podarunki dla najbliższych już teraz. Drogerie, sklepy odzieżowe, księgarnie i perfumerie raz na jakiś czas przygotowują specjalne promocje, dzięki którym możesz kupić okazyjnie ciekawe prezenty. Kupując prezenty jesienią zyskujesz coś jeszcze –  cenny czas. Każdorazowa wizyta w galerii handlowej w grudniu wiąże się ze staniem w długich kolejkach, przeciskaniem między tabunami poddenerwowanych klientów oraz koniecznością wybierania asortymentu z niemal pustych półek.

Ogród jak z amerykańskiego filmu

Patrząc na mieniące się tysiącem świateł domy z amerykańskich komedii świątecznych czujesz niepohamowaną chęć odwzorowania podobnej aranżacji na swojej posesji? Najwyższy czas spełnić marzenia o bajkowym, świątecznym ogrodzie! Już jesienią w sklepach zaczynają pojawiać się różnorodne ozdoby – bombki, łańcuchy, świece, figurki czy zawieszki. Wśród nich znajdują się ogrodowe dekoracje świąteczne, przeznaczone do zewnętrznego użytku. Girlandy dużych, kulistych lampek rozwieszone przy balustradach, kurtyny z energooszczędnych światełek LED czy neony ogłaszające gościom życzenia „wesołych świąt” sprawią, że żaden sąsiad nie przejdzie obojętnie obok Twojego domu. Zanim zaczniesz wybierać lampki w hipermarkecie, warto sprawdzić ofertę sklepów, które w sezonie oferują meble ogrodowe.  Jesień to czas, kiedy meble ogrodowe schodzą na dalszy plan, a ich miejsce zajmują piękne i nietuzinkowe ozdoby świąteczne, odporne na mróz i wilgoć.
 
 


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule