Cztery pomysły na dekoracje w kuchni

Szukasz ciekawych sposobów na ożywienie swojej kuchni? Sprawdź nasze cztery propozycje i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.

Kwiaty i doniczki – wprowadź trochę zieleni

Kwiaty w ciekawych doniczkach świetnie sprawdzają się zwłaszcza we wnętrzach kuchennych urządzonych w stylu prowansalskim i rustykalnym, ale nie tylko. Proste w formie donice to idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. Naprawdę warto wprowadzić do kuchni odrobinę zieleni, rośliny nie tylko świetnie wyglądają, ale dodają też wnętrzu przytulności.

Fototapeta nad blatem – ożyw przestrzeń wzorem i kolorem

Fototapety montowane na ścianie nad kuchennym blatem szturmem zdobywają polskie kuchnie już od kilku dobrych sezonów. Ta popularność ma tę podstawową zaletę, że wybór wzorów i kolorów jest po prostu olbrzymi, więc znajdziemy coś idealnego niezależnie od tego, w jakim stylu urządziliśmy naszą kuchnię.

Zegary ścienne – coś więcej niż zwykły czasomierz

Ciekawym rozwiązaniem są też zegary ścienne do kuchni. Zwłaszcza jeśli poszukamy ich w sklepach z ręcznie robionymi dekoracjami. Ilość wzorów naprawdę przyprawia o zawrót głowy, więc na pewno znajdziemy ozdobę dopasowaną stylem do naszej kuchni. Plus każdy, kto lubi jajka na miękko, wie, że zegar w kuchni bywa naprawdę przydatny.

Pojemniki na żywność – designerski sposób na przechowywanie

Bez pojemników na żywność nie może się obejść żadna kuchnia. Nie tylko skutecznie chronią produkty i organizują przestrzeń, ale także mogą nadać wnętrzu zupełnie nowy, zachwycający charakter. To naprawdę kuchenny must-have!


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

unspoken.pl slnečníky na terasu https://zen-satori.org/czy-kokon-bujak-zmieni-odbior-przestrzeni-wypoczynkowej/