Cztery premiery Samsunga na Kongresie Technologicznym

Samsung-Logo1Podczas VI Kongresu Technologicznego, który odbył się w dniach 26 i 27 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, firma Samsung – partner kongresu – zaprezentowała swoją ofertę telefonów dla biznesu. Nie zabrakło wśród nich nowości, które będą zapowiedzią przyszłorocznych premier.

Podczas VI Kongresu Technologicznego, który odbył się w dniach 26 i 27 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, firma Samsung – partner kongresu – zaprezentowała swoją ofertę telefonów dla biznesu. Nie zabrakło wśród nich nowości, które będą zapowiedzią przyszłorocznych premier.
Telefony, które po raz pierwszy oficjalnie ujrzały światło dzienne podczas kongresu to przede wszystkim modele Samsung i450, i550 oraz i560 – oparte na systemie Symbian. Spośród nich dwa – i550 oraz i560 – to pierwsze telefony w ofercie Samsung wyposażone w odbiorniki nawigacji satelitarnej GPS. Nowością zaprezentowaną przez Samsung będzie również telefon G600, wyróżniający się 5-megapikselowym aparatem fotograficznym oraz wysokiej jakości wyświetlaczem (16 mln kolorów).
Wszyscy pasjonaci komórkowych gadżetów mieli okazję do zapoznania się z ofertą produktową firmy Samsung – nie tylko biznesową.
Samsung i450 to telefon 3G, obsługujący technologię HSDPA i oparty na systemie operacyjnym Symbian 9.2 i S60 Edition Feature Pack 1. Telefon posiada funkcję dual slide, dzięki której telefon rozsuwa się w dwie strony: z jednej strony wysuwa się duża klawiatura alfanumeryczna, która umożliwia telefonowanie lub przesyłanie wiadomości, a z drugiej metalowe głośniki. Aparat wyposażono w dotykowe półkole nawigacyjne. To innowacyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą nawigację, gdy telefon jest w pozycji poziomej, tym samym ustawiając wyświetlacz w optymalnej pozycji. Pamięć wewnętrzna 35MB może być rozszerzona do 4GB dzięki czytnikowi kart microSD. Samsung i450 posiada odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny 2MPx z lampą LED oraz kamera VGA.


Article Tags:
·
Article Categories:
Technologia

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

tarasowy parasol pokrowiec pokrowiec ochronny na parasol tarasowy parasole tarasowe oświetlenie led