Dom z drewna, który sprawi Ci radość

W poszukiwaniu idealnego miejsca dla nas i naszej rodziny jesteśmy w stanie przejrzeć liczne propozycje deweloperów czy architektów. Wiele z nich jest faktycznie kuszących, jednak zdecydowana większość powala ceną i kosztami dodatkowymi. Niewielu Polaków jest przygotowana na taki wydatek. Wybudowanie domu nie musi się jednak wiązać z zaciąganiem olbrzymiego kredytu i spłacaniem go przez długie lata. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą nowoczesnego budownictwa!

Zainteresuj się nowoczesnymi domami drewnianymi

Alternatywą dla drogiego budownictwa, które oferują nam deweloperzy jest bez wątpienia dom w konstrukcji szkieletowej. Taki rodzaj domostwa przywędrował do nas ze Skandynawii oraz Kanady. W Polsce znajdziemy dzisiaj dziesiątki firm, takich jak mawit.com.pl, które zaoferują nam wybudowanie takiego nowoczesnego domu w bardzo krótkim czasie. Jak to możliwe?
Domy w konstrukcji szkieletowej wznoszone są na podstawie gotowych projektów – znajdziemy je w topowych firmach budowlanych. Dom taki nie posiada murowanych ścian, przez co jego wznoszenie trwa niezwykle krótko, nie ma też potrzeby czekania na ładną pogodę – budowa może rozpocząć się praktycznie w dowolnym momencie w roku. W przypadku nowoczesnych domów drewnianych jedynym elementem murowanym są fundamenty.
Jakie projekty cieszą się największym zainteresowaniem? Bez wątpienia domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza to obecnie najmodniejszy wybór. Domy takie projektowane są w taki sposób, aby do wnętrza wpadało jak najwięcej naturalnego światła. Jednocześnie dom spełnia wymogi budownictwa pasywnego, przez co z czasem zauważymy, że nasze rachunki za ogrzewanie są coraz mniejsze!

Ile trwa wybudowanie domu z drewna?

Domy drewniane buduje się od 2 do 8 miesięcy. Wszystko zależy od tego w jakim stanie dom ma zostać oddany właścicielom (stan surowym zamknięty, stan deweloperski).


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule