Eremita – zdystansowany doradca

Eremita, który bywa także nazywany Pustelnikiem, to wyjątkowo ciekawa karta tarota. Dowiedz się, co oznacza jego pojawienie się w układzie.

Eremita – samotny mędrzec

Eremita w tarocie bardzo często reprezentuje osobę, która nieustannie dąży do głębszego poznania i swojej własnej natury i otaczającego ją świata. W swoich działaniach kieruje się wiedzą i zdobytym przez lata doświadczeniem. Jednak w swoim pędzie do wiedzy i samopoznania, zdarza mu się zapominać o otaczających go ludziach i z biegiem czasu popada w izolację.

Co oznacza Eremita w układzie?

Eremita, jak już wspomnieliśmy, reprezentować może konkretną osobę w twoim życiu. Czasem jego znaczenie ma jednak więcej wspólnego z tym, czego aktualnie potrzebujesz. Eremita ma w zwyczaju pojawiać się w momentach, w których szukamy spokoju i wyciszenia. W okresach, w których najchętniej pobylibyśmy sami i oderwali się chociaż na moment od szaleńczo pędzącego do przodu świata.
Bywa także, że przez pokazanie Eremity w układzie, tarot chce nam powiedzieć, że w naszym życiu powinniśmy kierować się mądrością i rozsądkiem. Spojrzeć na swoje doświadczenia i czerpać z nich pełnymi garściami. Natomiast w swoim aspekcie negatywnym Eremita może być ostrzeżeniem przed zbytnim odcinaniem się od innych ludzi i przesadnym skupieniu się na swoim wnętrzu.
Sprawdź już dziś wróżby na telefon, dzięki którym dowiesz się, co przygotował dla ciebie los.


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts