Firany makarony

firany makaronyPuste okno nie wygląda zbyt dekoracyjnie, a nie wszyscy cenią zwyczajne firanki. Bez obaw, i dla takich osób jest rozwiązanie! Świetną alternatywą dla klasycznych firan są lekkie i zwiewne firany makarony, które wpuszczają do wnętrza dużo światła oraz są ciekawym elementem dekoracyjnym. Makarony sprawdzają się zarówno w stylizacji nowoczesnej jak i klasycznej.
Makarony wyjątkowo dobrze wyglądają w połączeniu z zawieszonymi w oknie roletami, natomiast należy wystrzegać się łączenia ich z tradycyjnymi zasłonami, ponieważ okno stanie się wtedy ciężkie i niegustowne. Firany makarony dzięki nietypowej formie, nie sprawiają większych problemów w wyborze ich kolorystyki. Aby subtelnie podkreślały charakter pomieszczenia najlepiej wybrać te standardowe w jednej tonacji kolorystycznej. Dla większego wyrazu można wybrać makarony ze zdobieniami w postaci węzełków lub kryształków, które będą pięknie błyszczeć się w promieniach słonecznych. Należy jedynie uważać, aby pasma z koralikami nie splątały się pomiędzy sobą tworząc węzeł trudny do rozplątania.
Jeśli chcemy aby makarony spełniały główną rolę elementu dekoracyjnego należy wybrać firany o intensywnym odcieniu lub połączyć dwie kontrastujące ze sobą barwy. W asortymencie sklepu firanex.net mamy do wyboru szeroki wachlarz kolorów oraz rodzajów makaronów, spośród których z pewnością wybierzemy produkt odpowiedni dla naszej stylizacji.


Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts