Fotobudka na wesele? Jak najbardziej!

Na coraz większej liczbie wesel pojawia się fotobudka, która okazuje się być świetną atrakcją. Goście weselni uwielbiają robić sobie śmieszne zdjęcia, co sprawia ogromną frajdę. Tym bardziej, że zdjęcia można wydrukować i zabrać ze sobą do domu na pamiątkę. Oprócz tradycyjnych fotografii mamy nietypowe i unikalne zdjęcia, które stanowią piękne wspomnienia.

Fotobudka na wesele? Jak najbardziej!

Jeśli marzy nam się o czym oryginalnym na swoim przyjęciu weselnym, to z całą pewnością warto postawić na fotobudkę. W Stanach Zjednoczonych tego typu urządzenie mobilne cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Fotobudka to z pewnością świetny pomysł na wesele, dzięki któremu wszyscy goście będą świetnie się bawić.

Niezależnie od tego na ile osób organizujemy wesele, w przypadku fotobudki możliwe jest zrobienie nielimitowanej ilości zdjęć. Fotobudka może zostać wynajęta na określoną liczę godzin i warto zadbać o to, aby była ona odpowiednio długo na sali weselnej, tak aby każdy mógł się nią nacieszyć i zrobić preferowaną liczbę zdjęć. Jeśli impreza jest nieduża, to wystarczy wynająć fotobudkę na dwie godziny. W przypadku większego przyjęcia warto już wynająć fotobudkę na cztery czy nawet więcej godzin.

Animator wliczony w cenę?

Sama fotobudka wraz z rekwizytami może okazać się niewystarczającą atrakcją. Warto zatem zapytać firmę, czy w cenę wliczona jest też jej obsługa. Znaczenie ma to, czy będzie to animator czy też jedynie statysta.

Jeśli zależy nam na tym, aby goście naprawdę świetnie się bawili i decydujemy się na wynajem fotobudki, to warto zadbać też o to, aby w ofercie znajdował się animator. Wraz z nim cała impreza nabiera rumieńców i goście mogą naprawdę świetnie się bawić. Animator nie tylko pokaże, jak obsługiwać fotobudkę, ale także stworzy odpowiednią atmosferę i zachęci do zabawy osoby nieśmiałe czy też starsze. Wie ona również, jaki dobrać odpowiednie gadżety.

Upominki dla gości

Samo robienie śmiesznych zdjęć to jedno, ale znacznie lepsze jest to, aby otrzymać wykonane fotografie na własność. Będą one stanowiły świetną pamiątkę weselną. Ciekawą opcją jest także wydrukowanie zdjęć i wklejenie ich do księgi gości wraz z dedykacją dla młodej pary.

Jeśli chcemy dać swoim gościom weselnym miły upominek, to można poprosić firmę o dodatkowe odbitki zdjęć, płyty CD czy pendrivy z wszystkimi fotografiami. Wręczenie takiego unikalnego prezentu gościom z pewnością zostanie przez nich miło zapamiętane. Taka pamiątka przetraw latami i w każdej chwili będzie można ponownie przejrzeć zdjęcia oraz przeżyć na nowo te wspaniałe chwile.


Article Tags:
· · · ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://zen-satori.org/czy-kokon-bujak-zmieni-odbior-przestrzeni-wypoczynkowej/ artexint.com.pl záhradný slnečník