Funkcjonalna szafa w pokoju dziennym

Z reguły szafa w pokoju dziennym nie pojawiała się. Ludzie woleli zamiast dużej szafy stawiać na mniejsze komody, regały, witryny, a nawet kredensy. Jednak moda na aranżację wnętrz ulega zmianom tak i w tym względzie. Szafa w salonie odnalazła swoje miejsce i to w bardzo dobrym wydaniu.

Nowoczesna szafa w pokoju dziennym 

Jeżeli dobrze zagospodarujemy całą przestrzeń, to szafa w pokoju dziennym okaże się nam bardzo potrzebna. Niezależnie od tego, czy nasz salon jest bardzo dużych, czy jednak mniejszych rozmiarów. Wystarczy odpowiednia aranżacja i szafa najlepiej wykonana pod zabudowę i uzyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania naszych rzeczy. Duża szafa pod zabudowę będzie najlepiej wykorzystywać przestrzeń jaką jej oddamy. Od samego sufitu do samej podłogi, od ściany do ściany. Szafa zagospodarowana na jednej ścianie będzie najlepsza. Jeżeli jednak potrzebujemy, to szafa nie musi zajmować przestrzeni całej jednej ściany.

Miejsce na różne rzeczy

Szafa w pokoju dziennym dobrze wykonana będzie na tyle funkcjonalnym meblem, że ze spokojem będziemy mogli zrezygnować z innych komód i witryn. Na ogół w takiej szafie ludzie przechowują mniej potrzebne rzeczy, tekstylia domowe, a nawet zastawę stołową, która na ogół znajdowała swoje miejsce w witrynie lub w kredensie. Szafa zabudowana to także świetne miejsce do przechowywania dziecięcych zabawek, które bardzo często wykorzystywane są w salonie. Trzeba więc przyznać, że taki mebel w pokoju dzienny, nie jest niczym złym i na pewno będzie się tam dobrze sprawować.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

oświetlenie led parasol tarasowy taras pufy stojaki parasol tarasowy