Funkcjonalność i atrakcyjność akcesoriów

Mieszkanie to przestrzeń życiowa, którą powinno się zorganizować funkcjonalnie i z pomysłem. Aranżacje nowoczesnych projektantów wnętrz bazują na prostych formach i delikatnych barwach, co pozwala na dobranie odpowiednich dodatków, które przełamią monotonię i dodają pomieszczeniu. Delikatna kolorystyka pokojów umożliwia dobranie akcesoriów w kontrastowych kolorach lub postawić na przedmioty o ciekawych kształtach. Takie przedmioty w swojej ofercie posiada Umbra – marka, która łączy w sobie i funkcjonalność, oryginalność i dbałość o szczegóły.

Czym jest Umbra

Umbra zajmuje się głównie akcesoriami codziennego użytku. Przedmioty kuchenne i łazienkowe projektowane są z pomysłem, ozdoby ścienne stają się nie tylko estetycznym dodatkiem, ale funkcjonalnym wieszakiem, a figurki pełnią rolę organizerów i pojemniczków na drobiazgi. Umbra to funkcjonalność, oryginalność formy i estetyka. Projektanci marki – młodzi, utalentowanych i niejednokrotnie nagradzani – starają się by przedmioty, które tworzą były małymi dziełami sztuki użytkowej. Projektują akcesoria użytkowe dla różnych pomieszczeń. Niektóre ich rozwiązania zarejestrowano w urzędzie patentowym lub w są w trakcie takiej rejestracji.

Motyw przewodni pomieszczenia?

Projektanci Umbry tworzą serie przedmiotów połączonych jednym motywem, tak by tworzyły jedną całość i były oryginalnym dodatkiem do całości wnętrza. Zestawy akcesoriów z sympatyczną postacią BUDDY, komplety z motywem liter, czy akcesoria nawiązujące do siebie po prostu kształtem potrafią wprowadzić do pomieszczenia element spójności, a jednocześnie przyciągają wzrok. Przedmioty zaprojektowane są tak, by spełniać swoje podstawowe funkcje, wykonane z dbałością o detale i często posiadają swoje unikalne kształty.

Idealne akcesoria na spotkania towarzyskie

Łącząc w sobie różnorodne materiały Umbra tworzy także unikalne naczynia. Biała ceramika w połączeniu z piękną fakturą drewna w kompletach przystawkowych, miskach sałatkowych czy pojemnikach na przyprawy dodaje elegancji każdemu przyjęciu, a podanie potraw w takich naczyniach na pewno uświetni spotkania towarzyskie. Chcąc zaskoczyć gości oryginalnością można również zaopatrzyć się w zestawy do wina o unikalnych kształtach, a różnokolorowe znaczki na kieliszki z ciekawym wzorem pomogą nie pomylić ich w trakcie przyjęcia.

Małe dzieła sztuki

Wiele z przedmiotów marki Umbra to istne dzieła sztuki użytkowej. Zaprojektowane z myślą o wygodnym życiu jednocześnie prezentują się bardzo ciekawie i uatrakcyjniają wnętrze. Nikt nie przejdzie obojętnie obok uchwytu na zdjęcia kształtem przypominającego fontannę, czy akwarium dla rybki nawiązującego do industrialnego modelu domu. Takie przedmioty to prawdziwe skarby w każdym modnie zaprojektowanym wnętrzu.
Często urządzając dom, mieszkanie czy jeden pokój nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielką siłę posiadają niewielkie akcesoria. Potrafią nadać pomieszczeniom indywidualnego charakteru, dodać im uroku, zaskoczyć kształtem, a jednocześnie pozostać użytecznymi. Warto zainwestować w parę drobiazgów, by przełamać monotonię wnętrza. To naprawdę nie kosztuje tak wiele w porównaniu z całym budżetem przeznaczonym na remont całego pomieszczenia, a funkcjonalność sprawia, że wydatek ten nie jest zwyczajną fanaberią, a przydatną inwestycją w naszą wygodę.


Article Tags:
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts