Garden party czas zacząć!

Świętowanie w ogrodzie to coś fantastycznego! Zdają sobie doskonale z tego sprawę miłośnicy garden party. Kiedy tylko robi się trochę cieplej, warto przenieść przyjęcie do ogrodu. Na romantyczny taras, do uroczej altanki, na patio w stylu śródziemnomorskim. Po prostu wszędzie tam, gdzie czujemy się świetnie i gdzie równie dobrze poczują się nasi goście. W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnym meblom oraz sprzętom garden party bez problemu  urządzimy w dowolnym miejscu ogrodu. Pod drzewami, które właśnie pięknie kwitną. Przy stawie czy pod różaną pergolą.

Spontaniczne przyjęcia ogrodowe

Tym, co wyróżnia przyjęcia ogrodowe, jest ich spontaniczność. Są one zdecydowanie bardziej na luzie niż przyjęcia urządzane we wnętrzach. Choć dorównują im elegancją. Zresztą wiele zależy od samej okazji do świętowania i charakteru spotkania. W ogrodzie zorganizujemy szalone garden party przy głośnej muzyce jak i wytworny obiad dla współpracowników, podany na stylowym tarasie.

Lekkie i stylowe meble ogrodowe

Spontaniczne i różnorodne garden party stają się dzisiaj tak łatwe do zorganizowania dzięki nowoczesnym meblom ogrodowym. Na przykład takim, które znajdziemy na gardenspace.pl. Meble ogrodowe z technorattanu, rattanu czy aluminium są lekkie, wygodne, wytrzymałe, stylowe. Piękne stoły z krzesłami czy fotelami idealnie nadają się do zaaranżowania jadalni ogrodowej. Sprawdzą się podczas garden party, podobnie jak komplety wypoczynkowe składające się z narożników, sof, foteli, stolików.

Grill węglowy doskonały podczas garden party

Każde przyjęcie ogrodowe, to mniej lub bardziej oficjalne, doskonale uzupełni grill węglowy. Najlepiej zdecydować się na model przenośny, na kółkach, który ustawimy w miejscu, w którym zechcemy urządzić party. Mięso, warzywa, owoce morza przygotowane z grilla, z dodatkiem świeżych warzyw, to podstawa kulinarnej uczty ogrodowej.

Atrakcyjne oświetlenie

Żeby przyjęcie w altance czy na tarasie mogło trwać do późnej nocy (lub poranka), warto pomyśleć o praktycznym oświetleniu. Może ono pełnić także funkcję dekoracyjną, kiedy zainwestujemy w lampy LED w kształcie kuli czy kostki. Każde przyjęcie wieczorną porą urozmaicą też lampiony czy świeczki w świecznikach.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts