Gotowe projekty domów drewnianych

Gotowe projekty domów kanadyjskich to spora nowość na polskim rynku – dotychczas każdy, kto myślał o budowie domu zmuszony był być korzystać z usług prywatnych architektów czy też dużych pracowni architektonicznych. Obecnie sprawia jest znacznie prostsza, a co najważniejsze – tańsza. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą gotowych domów zaprojektowanych w technologii szkieletowej. Gdzie je znajdziemy? Jakie są ich zalety?
Gotowe projekty domów drewnianych są domeną firm specjalizujących się w tak zwanym budownictwie lekkim. Jakie projekty znajdziemy w topowych pracowniach? Przede wszystkim jest to nowoczesny dom na wąską działkę, domy jednorodzinne parterowe, domy z poddaszem do zaaranżowania, domy z garażami oraz podjazdami, domy piętrowe – opcji jest naprawdę wiele. Projekty tworzone są w taki sposób, aby zaspokajać oczekiwania jak największej grupy kupujących. Wraz z propozycjami udostępniono również kosztorys, który pozwoli na oszacowanie faktów.

Zalety gotowych projektów domów

Z pewnością największą zaletą kupna gotowego projektu domu jest jego cena – są one znacznie tańsze niż zamawianie projektu u architekta. Niezwykle ważne jest również to, że projekt dostajemy od ręki – nie ma potrzeby czekać na jego stworzenie. Dawniej było tak, że zamawiając gotowy projekt musieliśmy kilkukrotnie spotkać się z architektem w celu ustalenia podstawowych szczegółów. Kolejne spotkania dotyczyły detali, poprawek i naszej akceptacji powstających rysunków. Niestety, takie spotkania są konieczne, jednak bardzo uciążliwe, szczególnie dla osób zapracowanych oraz nieposiadających samochodu. W przypadku gotowego projektu domu jednorodzinnego dostajemy go od ręki, co oznacza, że budowę możemy rozpocząć praktycznie tego samego dnia.
Ponadto, domy w systemie kanadyjskim trafnie odpowiadają na oczekiwania współczesnego rynku. Budownictwo lekkie pozwala mieszkać nowocześnie, ekologicznie i tanio. Aby cieszyć się komfortem i poczuciem bezpieczeństwa, jaki daje własny dom, nie trzeba już wiązać się z bankiem kredytem na trzydzieści lat. Domy drewniane pod klucz pozwalają zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas – czas realizacji projektu to zaledwie 3-4 miesiące.


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts