Jak się ubrać, żeby zamaskować brzuch?

Brzuch, który nie jest idealnie płaski, jest problemem niejednej kobiety. Jednak nic straconego, nawet mocno odstający brzuszek można zamaskować, jeśli tylko mądrze dobierzemy elementy naszego stroju. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

Unikaj biodrówek

Jeśli masz problemy z odstającym brzuszkiem, biodrówki nie są dla ciebie – i nie ma od tej reguły wyjątków, przynajmniej do momentu, w którym nie stracisz trochę tłuszczyku. Taka opcja naprawdę nigdy nie będzie wyglądać estetycznie, nie będzie też estetyczna, więc lepiej zrezygnuj z tego konkretnego kroju.

Wysoki stan przychodzi z odsieczą

Na szczęście jest krój i spodni, i spódnic, który idealnie nadaje się do maskowania odstającego brzucha. Mowa tu oczywiście o ubraniach z wysokim stanem – takie rozwiązanie wykorzystują w większości przypadków spodnie dla puszystych, co tylko świadczy o tym, jak wysoki stan jest skuteczny w maskowaniu niedoskonałości i mankamentów kobiecej figury.

Odciągnij uwagę od brzucha

Jeśli chcesz odciągnąć uwagę innych od swojego brzucha, przede wszystkim go nie eksponuj. Nie noś za krótkich ani za ciasnych bluzek. Możesz nosić oczywiście dopasowane ubrania, byle nie za bardzo.
Dobrym sposobem jest też wprowadzenie odrobiny koloru. Świetnie sprawdzą się dwukolorowe bluzki, w których góra jest w ostrzejszych barwach albo pokryta przykuwającymi wzrok wzorami.

Trochę luzu na górze

Brzuch świetnie zamaskują luźne tuniki i bluzki, a już zwłaszcza te, które odcinane są pod biustem. Dobrze sprawdzają się także swetry ze ściągaczem umieszczonym poniżej naszego problematycznego brzuszka oraz bluzki-motylki przez niektórych wdzięcznie przezywane nietoperzami.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts