Jak wybrać salę na wesele?

Organizacja wesela to nie przelewki, a ogrom obowiązków, zadań i spraw do załatwienia może przyprawić o mały zawrót głowy. Dzisiaj podpowiemy, jak z głową podejść do wyboru sali weselnej.

Zastanów się nad tym, czego rzeczywiście potrzebujesz

Jedni świetnie się czują w pałacowych wnętrzach i klimacie pełnym przepychu, inni wolą trochę bardziej stonowane stylizacje. Pamiętaj o tym, że wesele organizujesz przede wszystkim dla siebie i po prostu wybierz salę, w której będziesz dobrze czuć.

Sprawdź, jak bardzo organizatorzy pomogą ci w trakcie przygotowań

Zwróć uwagę na to, co zawiera się w cenie, bo z tym bywa naprawdę bardzo różnie. W części sal będziesz musiał zapłacić korkowe, a w innych organizatorzy dorzucą w ramach rezerwacji nawet luksusowy apartament dla rodziców państwa młodych. Warto więc dokładnie przyjrzeć się temu, za co tak właściwie płacimy, żeby potem uniknąć rozczarowań.

Przyjrzyj się okolicy

Sala weselna pod Warszawą czy innym dużym miastem ma tę przewagę, że jej najbliższa okolica będzie zazwyczaj ciekawsza i atrakcyjniejsza dla gości. W końcu kto nie chciałby w trakcie wesela wciągnąć w płuca trochę świeżego powietrza, zamiast oddychać ciężkim od zanieczyszczeń miejskim smogiem? Oczywiście sale zlokalizowane w centrum miasta, a nie na uboczu, mają swoje plusy.
To jednak nie jedyny aspekt, na który powinniśmy zwrócić uwagę, bo jest pewna kwestia, o której większość osób planujących ślub zapomina – miejsca parkingowe. Jeśli nasi goście przyjadą samochodami, bo nocują w hotelu, w którym znajduje się sala – a tak bywa przecież bardzo często – powinniśmy zwrócić uwagę, czy będą mogli postawić samochód nie tylko w wygodnym, ale także bezpiecznym miejscu zlokalizowanym na terenie obiektu.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

oświetlenie solarne na taras dywan balkonowy balkon dywany