Jak zorganizować spotkanie z pracownikami?

Dobra atmosfera w firmie wynika nie tylko z dążenia do wspólnych celów, ale również świetnych relacji międzyludzkich. Właściciele firm oraz liderzy powinni dbać o to, aby ich zespoły były zgrane, konkretne osoby dogadywały się ze sobą. Warto zastanowić się, w jaki sposób skuteczniej integrować pracowników i pozwalać na interakcje między nimi. Dobrym rozwiązaniem okażą się wyjazdy integracyjne czy inne imprezy plenerowe. Gdzie i jak je organizować?
Zazwyczaj organizacją eventów firmowych zajmują się osoby związane z marketingiem czy też specjalnie oddelegowani pracownicy. Ich zadaniem jest nie tylko wymyślić rozrywkę na wspólnie spędzony czas, ale też tak operować powierzonym budżetem, aby cała załoga mogła skorzystać z konkretnych atrakcji. Do niedawna najpopularniejszymi formami spędzania czasu wspólnie były wypady na paintball czy kręgle. Obecnie pracownicy zapraszani są na pikniki firmowe. Ten rodzaj spotkania może łączyć aktywny wypoczynek z czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Przyjemne i pożyteczne!

Jak zorganizować piknik?

Największą popularnością cieszą się pikniki firmowe pod Warszawą – ich organizacją może zając się wyspecjalizowana firma. Jeśli firma organizuje spotkanie samodzielnie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy hotelu czy restauracji, szczególnie, jeśli wyjazd jest dwudniowy. Hotel zadba nie tylko o miejsca noclegowe dla uczestników zabawy, ale pozwoli też na skosztowania doskonałej kuchni.
Podczas organizacji pikniku na świeżym powietrzu pracownicy mogą liczyć na leżaki, rowery turystyczne, trampolinę, boisko do gry w piłkę.
Podczas spotkania można również zorganizować zawody sportowe pomiędzy chętnymi grupami pracowników. Kluczem powinien być jednak przyjemnie spędzony czas na świeżym powietrzu i doskonałe jedzenie.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts