Jaką lodówkę kupić?

Czy słyszałeś kiedyś o lodówce, której nie trzeba rozmrażać? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Choć brzmi to nieprawdopodobnie i jakby rodem z science-fiction, jest prawdziwe. Nowoczesne lodówki wyposażone są w innowacyjnych system chłodzenia, dzięki któremu powietrze wewnątrz lodówki jest rozprowadzane równomiernie. W efekcie nie zamarza ona od środka. Koniec z rozmrażaniem i skrobaniem oszronionych ścianek urządzenia!

Ekonomia przede wszystkim

Kolejnym aspektem, na który powinieneś koniecznie zwrócić uwagę kupując lodówkę, jest jej energooszczędność. Niech Ci nie będzie obojętne zatem, jaka etykieta znajduje się na lodówce. Jeśli zobaczysz literę A+++ oznacza to, że lodówka należy do najwyższej klasy energooszczędnej i zużywa minimalne ilości prądu. Dobrym wyborem okaże się również chłodziarka , w której wykorzystano oświetlenie LED. Jak powszechnie wiadomo, ledówki nie zużywają wiele energii, a są źródłem intensywnego, jasnego światła. Lodówka wyposażona w oświetlenie LED nie będzie zużywała także dodatkowych ilości energii na chłodzenie, gdyż takie żarówki nie produkują ciepła.

Niezawodność

Dobra lodówka nie wymaga naprawy przez wiele lat. Oczywiście prędzej czy później zdarzy się jakaś usterka. Chodzi o to, by usprawnić proces naprawy urządzenia i by był on jak najtańszy i nie trwał zbyt długo. Taki właśnie był cel inżynierów firmy LG, którzy stworzyli inteligentną diagnostykę usterek. Wystarczy przyłożyć telefon komórkowy do ścianki lodówki, by ta wygenerowała sygnał z zapisem błędu. Dalej jest on przekazywany za pomocą komórki do serwisu naprawczego, gdzie po rozszyfrowaniu kodu uzyskuje się informację o rodzaju usterki. Naprawa urządzenia jeszcze nigdy nie była tak prosta, jak teraz!
Cyrkulacja powietrza w lodówce sprawia, że Twoje pożywienie dłużej zachowuje świeżość. Ponadto, niektóre z modeli chłodziarek wyposażono w specjalną antybakteryjną uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się do wnętrza urządzenia bakterii i pleśni powodującej psucie się jedzenia. Dzięki temu przechowywanie artykułów spożywczych w lodówce stało się jeszcze bardziej higieniczne! Podsumowując, jeśli nadal zastanawiasz się jaką lodówkę kupić, kieruj się trzema zasadami: energooszczędna, niezawodna i niewymagająca rozmrażania.
 
 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts