Jubileuszowe prezenty

Okrągła rocznica ślubu, czyli wspomnienie wspólnie spędzonych lat – jest to okazja, która wymaga dokładnie przemyślanych prezentów. W tej sytuacji nie wypada podarować butelki wina, lecz trzeba bardziej wysilić wyobraźnię. Jeżeli natomiast pomysł przekracza przeznaczony na upominek fundusz, zaproponuj wspólne kupno upominku członkom rodziny.

Sentymentalna podróż w przeszłość

Podróż w miejsce, w którym rozkwitła miłość naszych jubilatów jest doskonałym pomysłem! Będą mogli wspominać najpiękniejsze chwile spędzone razem, a także wybrać się na wycieczki dawno przetartymi szlakami. Należy jednak zadbać o pełen komfort naszej pary. Nie sugeruj się tym, że na podróż poślubną dziadkowie wybrali się pod namiot – teraz w lepszym guście będzie hotel ze spa, lub przytulna chatka w górach z kominkiem. Warto również pomyśleć o dojeździe na miejsce przeznaczenia – jeśli pozwalają wam na to środki pieniężne, zabukujcie im również bilety, aby nie musieli się sami martwić organizacją wycieczki.

Impreza niespodzianka

Jeżeli Twoi rodzice nie planują zorganizować przyjęcia z okazji swojej rocznicy, gdyż nie mają na to czasu, sił lub pieniędzy, doskonałym prezentem będzie samodzielne przygotowanie dla nich romantycznej kolacji we dwoje, lub wyprawienie imprezy dla rodziny. Sam musisz jednak zadecydować, która opcja jest dla nich najlepsza – być może żywią oni niechęć do dużych spędów rodzinnych? Jeśli jednak wybierzesz duże przyjęcie, poproś krewnych o pomoc w przygotowaniu potraw oraz miejsca wydarzenia. Latem znakomicie sprawdzi się opcja uroczystości w plenerze, gdyż nie trzeba martwić się o przygotowywanie mieszkania do posadzenia dużej ilości gości.

Prezent od serca, czyli handmade

Najlepszym prezentem będzie jednak upominek wykonany samodzielnie. Pokaże on, że darzysz swoich rodziców lub dziadków wielkim szacunkiem oraz miłością, dzięki czemu poczują się przez ciebie niebywale docenieni. Co zatem wykonać na tą okoliczność? Z pewnością sprawdzi się kolaż zawierający zdjęcia jubilatów z młodości, przemieszane z teraźniejszymi. Można ułożyć je chronologicznie, dzięki czemu powstanie swoista historia miłości Twoich bliskich. Jest to doskonały pomysł, o ile nie czujesz się niekomfortowo widząc łzy wzruszenia, gdyż te są pewnikiem podczas wręczania upominku. A może posiadasz talenty, które pomogą Ci w obdarowaniu jubilatów? Znakomitym prezentem będzie zarówno namalowane przez Ciebie monidło, jak i ułożony wiersz czy zaśpiewana piosenka.
Możliwości stworzenia jubileuszowych prezentów jest mnóstwo, gdyż najlepszym przepisem na dobry upominek jest pomysł pochodzący prosto z serca.
 


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts