Komu nie stawiać kart tarota?

Istnieje pewna grupa osób, którym nie powinno się stawiać kart tarota. Dlatego postanowiliśmy doradzić wam komu lepiej nie wróżyć.

Samemu sobie

Unikajmy stawiania tarota samemu sobie, ponieważ karty mogą w tym wypadku milczeć. Czasami lepiej poprosić o pomoc zaufaną wróżkę, która zrobi to dla nas.
Wróżenie samemu sobie jest również niekorzystne, ponieważ najczęściej, zwłaszcza jeśli dopiero się uczymy możemy źle zinterpretować znaczenie kart.

Bliskie osoby

Bliskim nie powinno się wróżyć z wielu powodów. Po pierwsze nasza interpretacja kart może nie być obiektywna. Rodzina może zarzucić nam, że nie mówimy im wszystkiego. Dlatego osobom bliskim warto doradzać bez kart.

Kobiety w ciąży

Ciężarnej kobiecie postaw tarota jedynie w razie konieczności, ponieważ matkom spodziewającym się dziecka nie powinno się wróżyć, a przynajmniej należałoby tego unikać. Bardzo często w takim wypadku padają pytania o los nienarodzonego potomka, a jak wiadomo przeznaczenie tak małej istoty nie jest jeszcze zdeterminowane.

Osoby niezrównoważone emocjonalnie lub psychicznie

Oczywiście w większości przypadków nie można od razu powiedzieć, że dany człowiek ma taką przypadłość, dlatego w tym wypadku należy zdać się na szczerość osoby której wróżysz.
Czytaj więcej na tarot.net.pl


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule