Jak korzystać z platform e-learningowych?

Platformy e-learningowe staja się coraz popularniejszą alternatywą dla klasycznych placówek kształcenia ustawicznego. Platformy tworzone są przez młode osoby, zaznajomione z możliwościami jakie daje kształcenie przez internet. Niezwykle ważne jest, aby znać zasady działania platform jeśli chcemy być ich użytkownikami. Jak ich szukać?
Obecnie platformy e-learningowe możemy podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są serwisy ogólnotematyczne, gdzie znajdziemy kursy dotyczące szerokiego spektrum zainteresowań. Drugim typem są platformy specjalistyczne, pozwalające na kształcenie w wybranym wcześniej kierunku. Najczęściej spotykane są platformy drugiego typu – znacznie łatwiej wtedy trafić w oczekiwania potencjalnych klientów. Obecnie na polskim rynku najwięcej jest wysokiej klasy platform oferujących kursy projektowania przestrzennego, obróbki fotograficznej. Do najpopularniejszych zalicza się kurs Photoshop, kurs online Revit i kursy SCADA.

Zalety kursów e-learningowych

Największą zaletą kursów e-learningowych jest fakt, że wykorzystujemy je w domu, bez konieczności wychodzenia do jakiejkolwiek szkoły. Kursy dostępne są w formie filmów instruktażowych, na których znajdziemy wytłumaczenie konkretnych zagadnień, jak również ćwiczenia praktyczne. Każdy kurs prowadzony jest w języku polskim, dzięki czemu nie mamy problemów ze zrozumieniem. Niezwykle ważne jest również to, że zakupiony kurs możemy ściągnąć na nasz komputer domowy. Musimy jednak pamiętać, że z kursu korzystamy tylko my.
Jak wygląda proces rejestracji oraz nabywania konkretnych kursów? To proste. Aby się zarejestrować konieczne jest podanie swojego adresu email oraz wybranie konkretnego hasła. Na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie link aktywacyjny. Po jego kliknięciu jesteśmy już pełnoprawnymi użytkownikami serwisu i możemy kupować wybrane przez nas produkty.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe