Meble systemowe Lauren

W meblarstwie i w wyposażeniu wnętrz też panują okresowe mody zarówno na kolory, faktury czy też połączenia. Można oczywiście im ulegać i często zmieniać aranżację salonu, ale można również postawić na nowoczesne rozwiązanie, które świetnie wpisze się modę na minimalizm i potrzebę funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Dlatego właśnie niezmiennie popularne są białe meble wykończone na wysoki połysk, które sięgają po oświetlenie LED, wykorzystują przeszklone witryny oraz szereg szuflad i półek, które gwarantują miejsce na przechowywanie. Poza tym zaskakują formą, detalami takimi jak uchwyty i świetnym zagospodarowaniem przestrzeni wokół multimediów. Białe meblościanki doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych ludzi, a dzięki możliwości dobierania różnych elementów systemu świetnie zagospodarują każdą przestrzeń.

Meblościanka minimalistyczna LAUREN

Proste bryły i białe wykończenie o wysokim połysku idealnie wpisuje się w modne trendy minimalistyczne. Z drugiej strony rewelacyjnie powiększają przestrzeń i dają duże możliwości aranżacyjne. Białe meblościanki to również rewelacyjne rozwiązanie, gdy łączymy salon z kuchnią czy jadalnią i w ten sposób możemy stworzyć niezwykle konsekwentną aranżację. Biel daje także możliwość łączenia z dodatkami w różnych kolorach, a tym samym jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Może właśnie dlatego komplety takie jak meblościanka LAUREN z https://www.furnival.pl/ niezmiennie cieszą się dużym powodzeniem.

System modułowy LAUREN pozwala na dopasowanie mebli do wielkości pokoju i potrzeb domowników. Poza meblościanką znajdziemy więc szereg komód i szafek a także meble uzupełniające, które pozwolą stworzyć idealną aranżację. To właśnie taki układ łączy funkcjonalność oraz estetykę i dlatego właśnie nie niezmiennie LAUREN jest jedną z najchętniej wybieranych propozycji. Wygląda oryginalnie i modnie niezależnie od tego, w jaki sposób urządzimy wnętrze i dlatego właśnie z zestawu różnych propozycji bez problemu można dobrać szafki, komody, elementy pod telewizor.

Nowoczesna biała meblościanka

Meblościanka LAUREN będzie prezentować się doskonale w większych i mniejszych przestrzeniach. Najlepiej sprawdzi się w salonie lub sypialni, choć bez problemu poradzi sobie również w pokoju nastolatka lub gościnnym. To niezwykle uniwersalny zestaw, który optycznie powiększy przestrzeń, a także zapewni odpowiednią ilość do przechowywania i ekspozycji. Ważnym elementem jest długa szafka RTV, która pozwala stworzyć niezwykle funkcjonalną przestrzeń multimediów. A to niezwykle ważny element nowoczesnych wnętrz. Z designerskiego punktu widzenia system LAUREN poza prostymi bryłami oraz dedykowanym niebieskim oświetleniem LED przykuwa uwagę czarnymi długimi uchwytami oraz delikatnym wzorem na frontach, który nadaje całości elegancki charakter.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule