Meble z technorattanu na taras i do ogrodu

Piękny i nowoczesny taras czy ogród to miejsca, które sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi, szczególnie w okresie wiosny i lata. Niewiele trzeba, aby zwykłą przydomową strefę zmienić nie do poznania: dzisiaj producenci mebli ogrodowych proponują nam eleganckie i funkcjonalne komplety ogrodowe, których zadaniem jest zapewnienie nam komfortu oraz podniesienie estetyki otoczenia. Które z nich wybrać?

Klasyczny technorattan w nowej odsłonie

Szukając nietuzinkowych mebli do ogrodu czy na taras warto postawić na nowoczesne meble z technorattanu. Współcześnie producenci oddają w nasze ręce kolekcje uwspółcześnione, odpowiadające najnowszym trendom. Technorattan łączy wiele ważnych cech: jest odporny na działanie wody, nie chłonie kurzu, silne promieniowanie UV nie powoduje jego płowienia. Technorattan jest zabezpieczony przed odkształcaniem i na długo zachowuje swoją formę.

Meble technorattanowe oparto na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – zastosowanie tej technologii pozwoliło na zminimalizowanie ryzyka pojawiania się rdzy. Zastosowanie aluminium ma jeszcze jedną zaletę – ten lekki metal sprawia, że końcowa waga mebla jest niska.

Meble technorattanowe dostępne są w licznych kolekcjach: do wyboru mamy sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, skrzynie ogrodowe, leżanki ogrodowe.

Jak zmienić przestrzeń wypoczynkową?

Meble technorattanowe to nie wszystko – by móc cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem warto zastanowić się nad kupnem parasola ogrodowego. Innowacyjne parasole zaskoczą nas licznymi punktami regulacji oraz możliwością odchylania czaszy. Parasole osadzane są na ruchomych stopach, przez co możliwe jest ich rotowanie wokół ich osi. W okresie jesieni i zimy parasol warto schować pod dedykowanym pokrowcem ogrodowym.

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

artexint.com.pl http://tmfportal.org/kask-do-jazdy-konnej-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/ https://2006badukleague.com/altana-z-kuchnia-letnia-stworz-przydomowa-jadalnie/