Metoda hybrydowa zdobienia paznokci, czyli jak odpowiednio tworzyć wzorki?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to niemalże idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pięknych i zadbanych paznokciach, a także idealnym dłoniach. Manicure bowiem – jak przyznają styliści – dodają uroku i sexappealu. Oprócz tego, nadają kobietom pewności siebie.

Manicure hybrydowy: co to jest?

Manicure hybrydowy to przede wszystkim metoda stylizacji paznokci, która łączy sobie w sobie lakier do paznokci oraz żel do manicure. Paznokcie w ten sposób charakteryzują się pięknym wyglądem oraz trwałością. Można je nosić nawet przy kilka tygodni. Do ich niewątpliwych zalet należy to, że wyglądają naturalne oraz są odporne na wszelkie uszkodzenia. Sam lakier z kolei nie odpryskuje się.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci: różne wzory i kolory

Paznokcie hybrydowe i metoda hybrydowa zdobienia paznokci to przede wszystkim piękno oraz bezpieczeństwo dla płytki paznokci. Zainteresowane kobiety nie muszą się również ograniczać z ich tworzeniem, ponieważ paznokcie nie niszczą się. Co ciekawe, istnieje możliwość posiada manicure z różnymi wzorami. Metod hybrydowych zdobienia paznokci jest niemalże nieskończenie wiele. Można wśród nich znaleźć między innymi brokat, pyłki, połysk, mat, a nawet kolory neonowe oraz energetyczne.

Zainteresowane kobiety mogą wybrać się do specjalistycznych salonów kosmetycznych, bądź też wykonać sobie manicure hybrydowy samodzielnie w domu.

Różne metody hybrydowego zdobienia paznokci

Wśród możliwości zdobień paznokci można znaleźć między innymi ombre, tudzież gradient. Jest to metoda tak zwanego cieniowania kolorów z pomocą specjalnej gąbeczki. Wykonuje się tego typu zdobienia z pomocą gąbeczek kosmetycznych, bądź też gąbeczek do mycia albo pacynek.

Pierwszy sposób wykonania ombre polega na pomalowaniu bazy na kolor biały oraz cieniowaniu innymi kolorami. Kolory należy nałożyć na gąbeczkę w formie pasków.

Inne zdobienia to metoda One Stroke. Jest to forma najbardziej znana wśród kobiet. Używa ona przede wszystkim farbek akrylowych oraz pędzelków o odmiennych rozmiarach oraz włosiu. Sposób ten niemalże nie kończy swoich możliwości. Można bowiem wykonać z jego pomocą różnorodne wzory. Do tej metody jednak niezbędne jest odpowiednie doświadczenie, jak również i właściwe zdolności.

Warto również wspomnieć o sposobie zdobienia magnetycznego, do którego wykorzystuje się specjalne lakiery magnetyczne. Są do nich dołączone specjalne magnesiki, które umożliwiają wykonanie odpowiednich wzorów. Lakier nakłada się na paznokcie, a następnie stosuje magnesy kierując go w odpowiednią stronę.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampa solarna balkonowa lampiony rattan promienniki na taras