Moda na białe meble ogrodowe

Biel staje się coraz modniejszym kolorem, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Widać to w inspiracjach płynących ze stylu prowansalskiego czy skandynawskiego, ale nie tylko. Bardzo popularne są także minimalistyczne i awangardowe meble w tym kolorze, na przykład komody czy szafy z połyskiem. Biel wkracza także do przestrzeni ogrodowej. Białe meble pojawiają się na tarasach, przy basenach, na werandach czy na patio.

Wszędzie tam, gdzie ma być pięknie

Upiększamy ogrodową przestrzeń na różne sposoby. Wykorzystujemy do tego coraz bardziej świadomie światło oraz kolory. Biel sama w sobie prezentuje się wytwornie. Dlatego komplety wypoczynkowe w tym kolorze wyglądać będą w każdym ogrodzie, bez względu na jego styl, doskonale i ekskluzywnie. Można dobrać do nich także pojedyncze białe meble czy parasole. Całość cudownie dopełni biel kwiatów, na przykład lekkich petunii czy róż.

Czarno-biało

Nie musimy decydować się wyłącznie na białe meble ogrodowe. Ciekawym pomysłem jest stworzenie czarno-białej kompozycji, do zrobienia której wykorzystamy na przykład białe donice technorattanowe w połączeniu z czarnymi fotelami i stołem. Otrzymamy w ten sposób aranżację przywołującą wyrafinowany styl art nouveau.

Białe meble technorattanowe

Możemy wybrać białe meble drewniane lub technorattanowe. Te ostatnie są niezwykle wytworne, ale też praktyczne i świetne w użytkowaniu. Dlatego to również rewelacyjne meble ogrodowe dla gastronomii. Zaprezentują się pięknie i oryginalnie na prywatnym tarasie czy patio, ale także wspaniale ozdobią przestrzeń kawiarni, restauracji czy cukierni. Otworzą je na świat i przyciągną gości. Takie atrakcyjne meble ogrodowe z technorattanu, nie tylko w białym kolorze, znajdziemy w Oltre.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts