Merida – rowery dla każdego

Rowery od lat towarzyszą człowiekowi jako lekki, dobrze dostępny środek transportu. Odpowiedni dla każdej płci, dla osób w każdym wieku. Pierwszy rower ma zwykle doczepiane kółka po bokach, aby dziecko nabrało pewności siebie i nauczyło się jazdy, której już potem nigdy nie zapomni. Rowery dobrej jakości zostają z właścicielem na długie lata.

W góry i na przełaj

Rowery Merida Kraków to sprzęt z wysokiej jakości komponentów, który nie zawiedzie ani amatorów, ani profesjonalistów. Oferowane rowery MTB dają możliwość przyjemnego zdobywania gór. W zależności od potrzeb dostępne są trzy rozmiary kół zapewniających wysokie standardy. Ciekawą propozycję jest osobna linia przygotowana specjalnie dla kobiet – JULIET.Nie zwracając uwagi na pogodę, błotniste, piaskowe lub żwirowe podłoże można z powodzeniem pędzić przed siebie siebie rowerami przełajowymi, które posiadając karbonową lub aluminiową ramę oraz świetnej jakości hamulce zapewniają pewność kierowania bez względu na deszcz i śnieg. Nadające się właściwie na każdą nawierzchnię posiadają opcję zamontowania błotników, które podczas jazdy terenami błotnistymi szczególnie się przydają.

Dalekie i bliskie wyprawy

Rowerom Merida Kraków nie można zarzucić tego, że mają ubogą ofertę. Pełny wachlarz modeli rowerów dostosowanych pod wymagania naprawdę różnych klientów. Dosyć ciężkie rowery trekkingowe przeznaczone do długich, czasem wielodniowych wypraw po utwardzonych i nieutwardzonych drogach nadają się również na co dzień, ale ich budowa sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałymi modelami.Jeżeli kupujący nie wie, do jakich tras będzie wykorzystywał rower warto, żeby zdecydował się na rower crossowy, który dzięki swojej uniwersalności, sportowej ramie i dużej liczbie przerzutek nadaje się do jazdy zarówno po drogach utwardzonych, jak i nie utwardzonych – podobnie jak trekkingowy. Opony są tak wykonane, że pozwalają na swobodną jazdę po ulicy i po ścieżkach rowerowych.

Rower damski = miejski?

Rowery Merida Kraków oferują charakterystyczne rowery przeznaczone do jazdy po mieście. Klasyka gatunku dopracowana w każdym, najmniejszym detalu sprawia, że przyjemnie zawiesić na tym modelu oko. Cienkie, opony, bagażnik i koszyk z przodu – nic dodać, nic ująć.Merida proponuje również modele dopasowane specjalnie dla kobiet. Znana seria JULIET proponuje świetny rower górski. Oprócz tego dopasowane dla kobiet są również modele crossowe, trekkingowe, freeway, czy cityway. Wszechstronność oferty zapewni spełnienie wymagań najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery merida Kraków – agasport.com.pl.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts