Najczęstsze pomyłki związane z strojami kąpielowymi dwuczęściowymi

Wpadki z zakresu mody i doboru odpowiedniego ubioru zdarzają się zawsze. Jakie można wymienić najczęstsze rodzaje wpadek związane z plażowym, letnim strojem dwuczęściowym kąpielowym?

1) Niedopasowanie do rodzaju aktywności na plaży

To chyba jest najbardziej podstawowa i kończąca się często niemiłym incydentem wpadka. O czym tutaj dokładniej jest mowa? Otóż warto zauważyć, że szczególnie niedawno były bardzo modne stroje kąpielowe dwuczęściowe, których górna część nie posiadała żadnych ramiączek. Chodziło o to, aby uzyskać ładną, równomierną opaleniznę na ramionach.

Niemniej jednak niestety należy zauważyć, że przy takich kostiumach należy zachować pewien umiar pod kątem aktywności fizycznej. Zbyt mocna może bowiem doprowadzić do nagłego spadku górnej części kostiumu kąpielowego, co zdecydowanie nie jest miłym wydarzeniem .

Podobnie zresztą warto mieć na uwadze to, że zasadniczo noszenie obcisłego bardzo bikini albo wręcz stringów, też czasem po prostu kiepsko się prezentuje.

2) Nieodpowiedni kolor kostiumu do opalenizny

Często udaje już nam się dopasować doskonale strój kąpielowy dwuczęściowy do naszej figury. Zapominamy niestety o jednej rzeczy, a mianowicie do tego, aby dopasować kolor kostiumu do naszej zwykłej opalenizny. Czy jest to naprawdę aż tak istotne?

Zdecydowanie tak. Stroje kąpielowe dwuczęściowe zazwyczaj w przymierzalni, na nieopalonej skórze wszystkie wyglądają dobrze. Jednak pełne słońce raz, że boleśnie bardzo podkreśla każdą najmniejszą niedoskonałość, to jeszcze powoduje wystąpienie opalenizny. A przykładowo jeśli ktoś opala się na mocną czerwień, to pomarańczowy czy różowy kostium zdecydowanie nie będzie tu wskazany.

3) Niedostosowanie do charakteru i osobowości

Często ktoś mówi nam „weź ten kostium kąpielowy dwuczęściowy, pięknie podkreśla twoją figurę” i często jest to prawda. Jednak strój kąpielowy dwuczęściowy nie tylko ma pasować do naszej figury i podkreślać jej atuty, lecz przede wszystkim ma on pasować do nas.

Dlatego też, tak samo zresztą jak z naszym normalnym, codziennym ubiorem i tu wybierzmy coś, co rzeczywiście będzie w stu procentach pasowało do naszego charakteru oraz do naszego sposobu bycia. Naprawdę widać potem to, jak przykładowo spokojna, romantyczna osoba mimo że pięknie wygląda w kostiumie boho, to jednak sie w nim męczy.

4) tanie kostiumy kąpielowe dwuczęściowe z supermarketu

Niestety także na koniec warto jeszcze krótko podkreślić to, że niestety jeśli mamy na sobie tylko tę jedną sztukę garderoby, to naprawdę rzuca się w oczy dość to, czy jest ona dobrej jakości. Nie musi być droga, ale powinna cechować ją dobra jakość .


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts