Najlepsze oprogramowanie dla MSP

Turbiny Polskiej Gospodarki, specjalny dodatek do Gazety Finansowej, wziął na tapetę najciekawsze rozwiązania skierowane do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Ranking rozwiązań dla MSP

Redakcja gazety przedstawiła ranking produktów i usług przeznaczonych dla podmiotów z sektora MRP, uwzględniając takie kategorie jak: Ubezpieczenia, Banki, Faktoring, Oprogramowanie, Opieka Medyczna, Transport, Windykacja, Leasing, Telekomunikacja.
Wśród oprogramowania niekwestionowanym zwycięzcą została aplikacja ze stajni produktów Comarch ERP – Comarch ERP iFaktury24. Zresztą nie po raz pierwszy.

Wyjątkowe rozwiązanie na każde urządzenie

Z aplikacji stworzonej przez Comarch korzystać można na każdym urządzeniu, wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu, niezależnie czy jest to komputer, telefon czy tablet, użytkownik ma dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji i danych.

W rozwiązaniu postawiono na ergonomię, wygodę pracy i intuicyjność – system został maksymalnie uproszczony, równocześnie nic nie tracąc na funkcjonalności. Nic dziwnego, że Comarch ERP iFaktury zaufało już prawie 40 tysięcy polskich firm.


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

parasol ogrodowy oświetlenie led lampiony solarne na balkon stojak na parasol ogrodowy