Nie daj się zwieść iluzjom

Księżyc to jedna z tych kart w tarocie, której pojawienie się powinno nas skłonić do dogłębnego zastanowienia się nad naszym życiem i sytuacją, w której się znajdujemy. Dlaczego? Mówiąc najprościej, Księżyc to karta iluzji i złudzeń.

Błędne założenia, iluzje i złudzenia

Księżyc to karta, która w Wielkich Arkanach oznaczona jest numerem XVIII, a jej pojawienie się w układzie nakazuje dokładne przeanalizowanie naszych działań i zastanowienie się nad tym, czy rzeczywiście znamy wszystkie fakty, czy coś nam nie umknęło i czy sami siebie nie oszukujemy, zamiast obiektywnie przeanalizować to, co dzieje się wokół nas.

Nie kieruj się emocjami

Księżyc sugeruje, że najwyższy czas przestać kierować się emocjami i zamiast tego zacząć podążać za logiką i spokojem. To karta iluzji, która bardzo często oznacza, że w naszym życiu pojawiły się kłamstwa i niejasne sytuacja. Być może to ktoś inny nas oszukuje i zwodzi, ale warto zastanowić się, czy to właśnie my nie żyjemy iluzjami i złudzeniami, oszukując samych siebie. Widząc Księżyc w układzie kart, powinniśmy w końcu spojrzeć prawdzie w oczy – nawet jeśli miałaby być bardzo trudna i bolesna. Pamiętaj, że Księżyc to ostrzeżenie!
Czytaj więcej: Tarot: karta Księżyc.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe