Nieskończenie piękne wnętrze

Czasami odbywamy trwające w nieskończoność wręcz podróże, żeby zachwycić się pięknem jakiegoś miejsca. Wyjeżdżamy daleko, żeby podziwiać cudowne pejzaże. Przekształcamy je później w krajobrazy marzeń. Zatrzymujemy na zawsze w fotografii lub po prostu w pamięci. Tymczasem kawałek tego piękna, zapierającego dech w piersiach, możemy mieć tuż-tuż. W naszym wnętrzu, nie tylko duchowym, ale tym rozumianym dosłownie – jako pomieszczenie.

Kamienne wnętrze

Kawałek puszczy albo nadmorskiego lasu w sypialni? Albo cząstka gór w kuchni lub w salonie? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście takie bezpośrednie przywołania malowniczych miejsc do wnętrz wprowadzą m.in. wielkoformatowe fotografie, które dostępne są obecnie w rozmaitych wariantach. Ale ten niezwykły świat przyrody, która tworzy bez granic, wprowadzą najlepiej jej materiały. Jednym z nich jest kamień naturalny, który we wnętrzu warto umieszczać w dosłownej i nieobrobionej do końca postaci.
Kamienie mogą pojawiać się w salonie, jako naturalna ozdoba kominka, jego dopełnienie lub wręcz najistotniejszy element. Przepięknie też zaprezentują się w rustykalnej kuchni, w której umieścimy meble kuchenne szare. Stworzą one pewien charakterystyczny klimat górskiej chatki czy schroniska położonego na szczycie świata. Coś pięknego! Meble kuchenne pasujące do tej stylizacji (oraz wiele innych) znajdziemy na gama-sklep.com.pl.

Drewniane wnętrze

Jeśli pragniemy pozostać w kręgu naturalistycznych inspiracji, wówczas motywy drewniane okażą się wręcz niezastąpione. W każdym pomieszczeniu, bez względu na jego styl, meble z drewna zaprezentują się szlachetnie i interesująco. Zwłaszcza gdy naturalny efekt zwielokrotnią drewniane panele, okna i drzwi. Aranżacje wykorzystujące urodę drewna mogą być bardzo nowoczesne czy nawet awangardowe, ale też urocze i nieco rustykalne (jak stylizacje skandynawskie czy prowansalskie).


Article Tags:
· · · ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe