Nietuzinkowy ślub na egzotycznej wyspie

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowa chwila dla każdej pary – zazwyczaj przygotowania do tego wydarzenia trwają tygodniami. Możliwości na powiedzenie sobie „tak” jest naprawdę wiele – jedną z ciekawszych opcji ostatnich lat są śluby na egzotycznych wyspach. Czy konieczne jest samodzielne organizowanie takich wyjazdów? A może lepszą opcją jest powierzenie organizacji ślubu biurom podróży?

Spędź wyjątkowy czas na Dominikanie

Jak zorganizować ślub na Dominikanie, aby o niczym nie zapomnieć? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy topowych biur podróży. Zaoferują nam one kilkudniowe wyjazdy, podczas których zorganizowana będzie ceremonia ślubna. Takie wyjazdy to świetna opcja dla osób, które pragną również odpocząć. Podczas rozmowy z pracownikiem touroperatora musimy określić interesujący nas termin wyjazdu. Na taki wyjazd powinniśmy zarezerwować tydzień czasu – to idealny moment, aby za jednym zamachem odhaczyć również podróż poślubną. Pracownik biura podróży zaproponuje nam kilka hoteli do wyboru i określi, na jakie udogodnienia możemy liczyć na miejscu. W cenie wyjazdu znajduje się nie tylko pobyt i organizacja ceremonii, ale również wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne, przeloty, opiekę pilota. Podczas ceremonii ślubnej na plaży obecny będzie również profesjonalny fotograf, który uwieczni tę ważną chwilę. O takich ślubach poczytamy na stronie romantyczne.com.

Co po ślubie?

Po ceremonii ślubnej młoda para może rozpocząć wypoczynek na plaży – wśród licznych atrakcji warto wybrać lekcje nurkowania z maską i z butlą, żeglowanie po pięknych zatokach wyspy, jak również wędkowanie dalekomorskie. Biuro podróży może zaoferować nam również udział w wycieczkach fakultatywnych, np. do parków rozrywki. Para młoda może zdecydować się także na samodzielne zwiedzanie skuterami czy rowerami.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule