Nowoczesny wózek dla wymagającego rodzica

Rodzice przygotowujący się na narodziny wyczekiwanego dziecka stoją przed wyzwaniem skompletowania wyprawki. Jednym z jej najważniejszych elementów jest wózek, który będzie towarzyszył maluszkowi już od pierwszych dni życia. Jakie modele są obecnie na czasie? Sprawdź nasze propozycje!

Wózki dziecięce wielofunkcyjne – wygoda, design, oszczędność

Znaczna część rodziców wybiera dla swoich pociech wózki 3w1. I nic w tym dziwnego: wózki dziecięce wielofunkcyjne są niezwykle funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Nie musisz inwestować w gondolę, która posłuży dziecku jedynie przez kilka miesięcy, nosidełko i spacerówkę. Wszystko, czego potrzebuje dziecko od narodzin do mniej więcej trzeciego roku życia, zawiera w sobie innowacyjny wózek wielofunkcyjny.  Tego typu wózki są lekkie, bez problemu mieszczą się w nawet niewielkim bagażniku, nie zajmują wiele miejsca w domu.

Wózki biegowe

Nowocześni rodzice z powodzeniem łączą opiekę nad dzieckiem ze swoimi pasjami. Bieganie podczas porannego spaceru z synkiem czy córeczką? Dlaczego nie! Dzięki wózkom biegowym możesz zapewnić sobie codzienną dawkę ruchu, a dziecku – świeżego powietrza. Idealnie wyprofilowane wózki biegowe wyposażone są w trzy pompowane koła wyróżniające się bardzo dobrą amortyzacją. Mocna rama i specyficzna konstrukcja ułatwiają kierowanie wózkiem podczas biegu.

Powrót do przeszłości

Niekwestionowanym hitem na rynku artykułów dziecięcych są wózki stylizowane na modele używane  w poprzednim stuleciu. Esteci ceniący elegancję i szyk z retro nutą z pewnością będą oczarowani dekoracyjną gondolą osadzoną na dużych kołach ze szprychami. Niestety, warto mieć świadomość, że zakup wysokiej klasy wózka vintage dobrej marki to koszt kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

balkon dywan pokrowce ochronne tarasowe dywan balkonowy