Odpoczynek we własnym ogrodzie

Własna przestrzeń wypoczynkowa blisko domu sprawia, że nie musimy myśleć o dalekich wyjazdach poza granice kraju na wakacje. Własny ogród to idealna przestrzeń dla wszystkich domowników: dzieci znajdą tu dość miejsca na zabawę, dorośli mogą odpoczywać w cieniu parasola lub też w towarzystwie znajomych przy grillu. Jakie meble i dodatki wybrać, aby miejsce to przyciągało i dawało nam radość? Oto kilka wskazówek!

Komfortowy zestaw wypoczynkowy

Bez względu na ilość miejsca podstawą w ogrodzie jest komplet wypoczynkowy – koniecznie dopasujmy go do własnych potrzeb! Wśród oferowanych przez producentów kompletów znajdziemy nowoczesne meble technorattanowe, odznaczające się wysoką odpornością na uszkodzenia i wspaniałym designem. Wiele uwagi przykuwają również nowoczesne komplety modułowe, inspirowane modą skandynawską. Luksusowe meble wypoczynkowe do ogrodu zmienią całkowicie charakter miejsca wypoczynkowego i będą cieszyć oczy wiele lat.

Wybieramy parasol ogrodowy

Coraz większa liczba posiadaczy ogrodów i tarasów decyduje się na solidne parasole ogrodowe. Nowoczesny parasol ogrodowy odznacza się piękną linią oraz zastosowaniem trwałych materiałów. Parasol tworzy antykorozyjny, aluminiowy stelaż umieszczony na ruchomej stopie. Na jego szczycie umieszcza się obszerne czasze wykonane z tkanin wodoodpornych i zabezpieczonych przed działaniem promieniowania UV. Obszerna czasza parasola może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach, przez co dopasowanie kąta padania cienia nie będzie już problemem.

Aby przedłużyć żywotność parasola ogrodowego warto pomyśleć o jego skutecznej ochronie w czasie jesieni i zimy. W tym celu warto zainwestować w pokrowce ogrodowe, tworzone z lekkich i przewiewnych tkanin. Pokrowce skutecznie chronią przed osiadaniem kurzu i wilgocią.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts