Parasole ogrodowe w zestawach z meblami zewnętrznymi

Nawet najwspanialszy komplet mebli ogrodowych wymaga zasłonięcia od góry, kiedy świeci mocno słońce, gdy pada delikatny deszczyk, a my chcemy przebywać na zewnątrz. Parasole ogrodowe okazują się wtedy obowiązkowe. Na niezadaszonym tarasie czy na placyku pośrodku trawnika, gdzie stworzyliśmy sobie plenerową jadalnię bądź salonik pośród zieleni. Parasole ogrodowe komponują z meblami zewnętrznymi zestawy służące idealnemu wypoczynkowi, pracy, spotkaniom. Trzeba pomyśleć o nich jako o części takiego właśnie kompletu, również od strony wizualnej.

Sprytne zestawy z parasolami ogrodowymi z boczną nogą

Wygodna jadalnia na tarasie, rozkoszny salon na patio, przyjemne biuro przy wodospadzie ogrodowym, kuchnia z grillem gazowym w roli głównej pośrodku trawnika? Te wszystkie domowo-ogrodowe realizacje potrzebują nowoczesnych, komfortowych, pięknych, wytrzymałych mebli zewnętrznych, które znajdziemy tutaj: gardenspace.pl. Wybierając perfekcyjne zestawy mebli ogrodowych, nie zapominajmy też o parasolach, które tworzą z nimi całość. Pod względem użytkowym i estetycznym.
Bardzo ciekawie prezentują się i cechują się przy tym dużą ustawnością parasole ogrodowe z boczną nogą. Stworzą one nad naszym ogrodowym zakątkiem coś w rodzaju naturalnego dachu. Konstrukcja parasola będzie znajdować się jakby na zewnątrz całego układu mebli. Wygodne i efektowne rozwiązanie, z którego na pewno warto skorzystać w tym sezonie wiosenno-letnim.

Kolorystyka mebli i parasoli ogrodowych

Meble ogrodowe wraz z parasolami tworzą całe systemy, które rozważyć trzeba także od strony kolorystyki. Bardzo modne obecnie szare parasole ogrodowe dają nam wiele możliwości aranżacyjnych. Idealnie wyglądać będą w połączeniu z meblami aluminiowymi czy szarymi, technorattanowymi. Podobnie jak neutralne, białe parasole, które można zestawić z meblami z technorattanu w tym samym kolorze lub z kontrastową czernią.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe