Piękno Beskidu Żywieckiego

Kto choć raz był w Beskidzie Żywieckim ten wie, jak piękne jest to miejsce. Widoki nas otaczające potrafią zapierać dech w piersiach. Ogromny obszar, gdzie można obcować z naturą, sprawdzić swoje możliwości i odpocząć od miejskiego zgiełku – tego pragnie w czasie urlopu zapewne większość z nas. 

 

Jaki ośrodek wybrać?

 

Wybierając się w Beskidy, trzeba zadbać o kilka rzeczy – jedną z nich są miejsca noclegowe. Nie jest to łatwy wybór, dlatego też podpowiemy, dlaczego warto wybrać nocleg w willamajerczyk.com

 

Czym wyróżnia się willamajerczyk.com?

 

Jest to obiekt hotelowy, znajdujący się n a wysokości 960 metrów nad poziomem morza.  Do dyspozycji gości jest 11 pokoi bardzo dobrze zaprojektowanych i wykonanych. Bardzo ważny jest również fakt, iż każdy pokój posiada swoją łazienkę. W willamajerczyk.com zadbano o klientów również w inny sposób – przed obiektem znajduje się parking, gdzie bez problemu można zostawić swoje auto i wybrać się w pieszą wyprawę.

 

Możliwości turystyczne? Są ogromne!

 

W sezonie zimowym narciarze i snowboardziści będą zachwyceni – w bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się 21 stoków narciarskich, dopasowanych pod kątem umiejętności użytkowników – każdy więc znajdzie coś dla siebie. W sezonie letnim, gdy nie ma odpowiednich warunków do jazdy na nartach, bez wątpienia nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej trasy spacerowej. W okolicy willamajerczyk.com znaleźć możemy 46 szlaków turystycznych. Jednym z nich można bez problemu dotrzeć do Zakopanego – odległość 12 kilometrów nie jest dużą odległością jak na spacery w tak pięknych okolicznościach przyrody.

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts