Pompy obiegowe

pompa obiegowaZazwyczaj pompy obiegowe zaopatrzone są w silniki z regulacją prędkości obrotów, mogą być trzystopniowe bądź czterostopniowe z regulacją ręczną lub automatyczną. Zaleca się aby pompa pracowała na najwyższych obrotach przez większość czasu, pozwala to na osiąganie najwyższej sprawności. Pompę montuje się bezpośrednio w rurociągu za pomocą dwuzłączek gwintowych.
Pompa obiegowa Grundfos jest bardzo wydajna, dzięki zastosowanym sprawdzonym technologią firmy. Pompa jest w pełni zautomatyzowana, nie wymaga dodatkowych ręcznych ustawień, sama analizuje stan instalacji grzewczej. Pompy Grundfos oferują lepsze osiągi i sprawność, posiadają przepływomierz korygujący wydajność, funkcję AUTOADAPT wybierającą najlepszy program dla sprawności i komfortu. Pompa posiada wtyczkę ułatwiającą podłączenie oraz dodatkowe okładziny izolacji cieplnej.
Kolejną pompą jest pompa obiegowa Wilo, która zapewnia oszczędność energii do 90% dzięki bezstopniowemu silnikowi o najwyższej sprawności, posiada także funkcję automatycznego powrotu do ustawionych parametrów pracy. Dodatkowo posiada czytelną sygnalizację LED przedstawiającą stan pracy pompy, a także specjalną wtyczkę montującą.


Article Tags:
Article Categories:
Technologia

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://alfredotavares.com/czy-zadaszenie-tarasu-podniesie-nasz-komfort-odpoczynku/ http://bridge-o-rama.com/profesjonalny-sklep-jezdziecki/ http://tmfportal.org/jakie-szafy-na-wymiar-kupic-do-przedpokoju/