Profesjonalne czyszczenie i mycie wodą

Czyszczenie i mycie wodą może mieć charakter domowej czynności lub wiązać się z działalnością prowadzoną na większą skalę, na przykład ze sprzątaniem ulic, placów, magazynów. Do użytku codziennego wystarczy domowa myjka Karcher. Dla firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem i myciem wodą dedykowana jest natomiast szeroka gama specjalistycznych produktów.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Sprzęt wykorzystywany do tego typu prac musi być nie tylko skuteczny, wygodny w obsłudze, solidny i wytrzymały, ale także bezpieczny.
Na bezpieczeństwo swoich produktów przeznaczonych do czyszczenia i mycia wodą stawia marka Fluiconnecto. Ich produkty spełniają normę bezpieczeństwa IEC-2. Oznacza to, że posiadają one stosunek ciśnienia rozrywającego do roboczego 4:1.

Jakie elementy proponują?

Fluiconnecto proponuje w zakresie mycia i czyszczenia wodą następujące produkty:

  • odporne na ścieranie w przypadku tarcia o podłoże węże gumowe i tworzywowe (termoplastyczne),
  • przewody gumowe i tworzywowe, do myjni samochodowych (ze specjalną powłoką),
  • końcówki, przyłącza, adaptery do hydrauliki ciśnieniowej, do przyłączania Karcher, Nilfisk i innych,
  • lance, pistolety do wody, dysze i akcesoria.

W zakresie przewodów i węży do czyszczenia kanalizacji oferują: przyłącza wodne ze stali cynkowanej i nierdzewnej SS, przewody z oplotem stalowym i tekstylnym, przewody wykonane z mieszanki gumowej lub termoplastycznej, dysze do czyszczenia kanalizacji, przewody dostosowane do zwijania na bębnach i rozwijakach, specjalistyczne węże i przewody na odcinki do 160 m, węże ssawne PCV do wozów asenizacyjnych, połączenia Camlock, Storz, Geka, Gullemin, Bauer, Perrot, Rotta. Proponują także zakuwanie przewodów i węży hydraulicznych.


Article Tags:
·
Article Categories:
Technologia

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

unspoken.pl https://2006badukleague.com/altana-z-kuchnia-letnia-stworz-przydomowa-jadalnie/ slnečníky na terasu