Przytulnie urządzony dom – jak się za to zabrać?

Czuć się miło i bezpiecznie. Być blisko z ludźmi, których kochamy. Mieć czas na najważniejsze rzeczy na świecie – na zjedzenie obiadu z rodziną, na zabawę z dziećmi, na spokojną rozmowę z ukochaną osobą. Na te wszystkie drobne wydarzenia, które decydują o jakości naszej egzystencji, które nadają jej blasku. W przytulnie urządzonym domu okażą się one dużo łatwiejsze do zrealizowania. Ale jak się zabrać za przygotowanie przestrzeni codzienności na lepsze bycie?

Meble drewniane to synonim przytulności

Jeśli zależy nam na wygodzie połączonej z uroczym klimatem, sprawiającym, że w domu czujemy się jak w spełnionej baśni, to postawmy na meble drewniane. Przecież przedmioty tego rodzaju wywołują same pozytywne skojarzenia. Z naturą i jej ponadczasową urodą. Z wizytami u babci. Z wiejskimi chatkami, w których życie toczyło się w zupełnie innym rytmie niż dziś. Te wszystkie sensy odkryjemy w meblach z litego drewna, których gamę prezentuje się tutaj: notodo.pl . W wersji klasycznej i romantycznej, ale też awangardowej i designerskiej. Wybór zależy tylko od nas i od tego, jak chcemy kreować styl naszego domu i naszego codziennego bycia.

Urocze regały drewniane

Regały drewniane to doskonała propozycja do przytulnego wnętrza z klasą. Do salonu z kominkiem, do eleganckiej kuchni w angielskim stylu, do wytwornego przedpokoju w duchu prowansalskim. Szczególnie uroczo w każdym wręcz zakamarku wyglądać będą drewniane witryny. Idealne do tego, żeby stworzyć w nich domową biblioteczkę. Regały drewniane mogą mieć też bardziej nowoczesny wyraz. Jak regał w kształcie drabiny czy regał przypominający kubistyczną kompozycję.

Rozkoszne sofy

Symbolem przytulnego wnętrza jest sofa, której po prostu nie może zabraknąć w rozkosznie urządzonym salonie. Gdzie czas się zatrzyma, kiedy usadowimy się na wygodnej sofie z filiżanką kawy w ręku. Urządzając przytulny salon, warto pomyśleć o sofie klasycznej, dekoracyjnej, w angielskim duchu.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

bayareapowerclub.com https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe http://tmfportal.org/funkcjonalny-naroznik-do-ogrodu/