Salon fryzjerski ma coraz szerszą ofertę

Kiedyś fryzjer oferował ścięcia, farbowanie i ewentualnie trwałą ondulację. Teraz idąc do salonu fryzjerskiego możemy się poczuć jak w SPA, tyle, że dla włosów. Szeroka oferta zaczyna się na standardowych ścięciach i upięciach, ale biegnie poprzez keratynowe prostowanie włosów i inne zabiegi pielęgnacyjne, a kończy się niekiedy na przedłużaniu włosów. Co znajdziemy w ofercie dobrego salonu fryzjerskiego?

  1. Zabiegi pielęgnacyjne na włosy – w zależności od stanu naszych włosów fryzjer może zaproponować nam zabiegi, które w znaczący sposób zregenerują kosmyki. Efekty często nie są do osiągnięcia w domu. Odpowiednie nawilżenie, sauna dla skóry głowy, czy całkowita naprawa włosów – takie zabiegi znajdziemy w salonie fryzjerskim.
  2. Przedłużanie włosów – zabieg nie jest dostępny we wszystkich salonach, ale w niektórych możemy się spotkać i z taką ofertą. Fryzjer dobiera metodę doczepienia włosów w taki sposób, aby nie niszczyć tych naturalnych. Wśród doczepek znajdziemy zarówno syntetyczne włosie, jak i całkowicie naturalne, a nawet dziewicze treski.
  3. Innowacyjna koloryzacja – koloryzacja już od dawna nie jest taka sama, jak kiedyś. Do specjalistycznych farb dodaje się kosmetyki, które mają za zadanie ograniczyć niszczenie włosa pod wpływem farby, a także pozwala uzyskać głębszy, bardziej naturalny kolor. Taka koloryzacja nie wygląda już jak ufarbowany hełm, a farby nie wysuszają jak włosów, jak kiedyś.
    Artykuł powstał przy pomocy fachowej opinii fryzjerów z Akademii Berendowicz&Kublin.

Article Tags:
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts