Schody dywanowe na beton

Dywanowe drewniane schody na beton firmy Helta™ to innowacyjny produkt zyskujący coraz większą popularność. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ukierunkowaniu na tego typu produkty, producent Helta™ staje się pionierem w dziedzinie dywanowych schodów na beton.

 

Schody drewniane na beton

Głównym czynnikiem dla którego schody dywanowe na beton zyskują coraz większą popularność jest walor estetyczny, oraz dużo niższe koszty w porównaniu z tradycyjnymi schodami samonośnymi. Zakres usług wykonywanych przez producenta jest niezmiernie szeroki. Specjaliści mogą wykonać dywan na niemalże każdy rodzaj stopni jak przykład na schody zabiegowe, schody jednobiegowe, czy z półpiętrem. W swojej ofercie posiadają również piętnaście gatunków drewna. Natomiast jeśli chodzi o zakres uszlachetniania powierzchni firma Helta™ posługuje się wszystkimi dostępnymi technologiami. Począwszy od wosków olejnych, przez oleje lniane, aż do lakierowania powierzchni.

Oczywiście wybór formy uszlachetnienia powierzchni oraz kolorystyki zależy od elementów wystroju wnętrza. Prawidłowo zamontowane dywanowe schody na beton nie powinny być składane z pojedynczych modułów i klejonych  między sobą klejami polimerowymi czy poliuretanowymi. Wykonane w ten sposób schody po niedługim czasie użytkowania zaczną wydawać nieprzyjemne dźwięki w czasie ich użytkowania. Mogą pojawić się również szpary między stopniami, a podstopniami.

 

Produkty firmy Helta™ nie są więc składane z pojedynczych modułów

Całe biegi schodów są sklejone w warsztacie dzięki czemu po zamontowaniu wyglądają jak drewniany dywan łączący dwie kondygnacje oraz charakteryzują się wysoka wytrzymałością. Dodatkową zaletą jest to, że pracownicy firmy osobiście przyjadą i wykonają dokładny pomiar schodów. Dzięki temu późniejszy montaż przebiegnie sprawnie, a wykonany produkt będzie wysokiej jakości. Co więc zyskają klienci którzy zdecydują się na zakup drewnianych dywanowych schodów na beton firmy Helta™? Niebanalny oraz nowoczesny wygląd produktu charakteryzujący się wysoką jakością, a to wszystko za stosunkowo niewielką cenę.

Producent drewnianych schodów dywanowych na beton https://www.helta.pl/


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

stojaki parasol ogrodowy parasol kwadratowy tarasowy promienniki tarasowe