SimCity trafiła na telefony komórkowe

Najnowsza odsłona jednej z serii gier na PC – SimCity – trafiła również na telefony komórkowe. Mobilne SimCity Społeczności można już nabyć w Polsce.

Oparta na grze komputerowej wersja komórkowa pozwala graczowi nie tylko budować miasta, ale także tworzyć wyjątkowe kultury, społeczne zachowania i środowiska.
Gra rozpoczyna się po wybieraniu jednego z gotowych scenariuszy lub od posiadania przez gracza jedynie skrawka ziemi. Stawiając różne budynki, takie jak: domy, centra sportowe, zakłady produkcyjne i fabryki, określa on typ zarządzanej przez nich społeczność – czy będzie to państwo policyjne, czy też liberalna utopia. Dzięki zamieszczeniu w grze 50 budynków znanych z komputerowej wersji SimCity Społeczności, gracze mają możliwość nadania ich miastu własnego, unikalnego charakteru. Wraz z jego rozwojem, będą mogli odblokować nowe budynki, które przyczynią się do dobrej koniunktury lub regresu. Potrzebna będzie także umiejętność zarządzania, ponieważ społeczności będą musiały zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, takimi jak trzęsienia ziemi czy najazdy obcych z kosmosu.
SimCity jest jedną z popularniejszych serii gier komputerowych na świecie. Od momentu premiery pierwszej części w 1989 roku do dziś sprzedała się na całym świecie w łącznej liczbie ponad 17 milionów egzemplarzy. Pozostałe odsłony cyklu to SimCity 2000 (1993), SimCity 3000 (1999) oraz SimCity 4 (2003).


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe