Ślub jak z bajki, czyli kilka słów o stylu romantycznym

Romantyczne śluby jak z bajki cieszą się niesłabnącą popularnością. Skąd ten trend? I czego właściwie możemy spodziewać się po ślubie w stylu romantycznym?

Romantyczny ślub – detale przede wszystkim

marriage-598314_1280Kwintesencją ślubu w stylu romantycznym jest dbałość o detale. Nie da się ukryć, że uroczystości akurat w takim stylu wymagają sporo zachodu. I nie mówimy tu tylko o sukni ślubnej pani młodej i garniturze dla pana młodego. Samo ozdobienie kościoła może okazać się prawdziwym wyzwaniem, a co dopiero sali weselnej. Wyszperanie odpowiednich dodatków i dekoracji trwa bardzo długo i nie zorganizujemy takiego ślubu z doskoku. A trzeba jeszcze pomyśleć o zaproszeniach, sukniach dla dziewczynek niosących kwiaty, ubraniach dla świadków utrzymanych we właściwej stylistyce. Nawet samochód nie może być z przypadku!

Ślub w romantycznym stylu w praktyce

Poniżej możecie obejrzeć film z uroczystości ślubnej, która została zorganizowane właśnie w takim klimacie. Prawda, że niezwykła?

Ślub na świeżym powietrzu – także w Polsce!

Uwaga! Pamiętajcie, że od tego roku w Polsce można organizować ślub na świeżym powietrzu. Oznacza to, że nic już nas nie powstrzymuje przed stworzeniem uroczystości jak z bajki wśród drzew i pól albo na plaży.

Fotografia na romantycznym ślubie

Przy organizacji ślubu w romantycznym stylu musimy także pamiętać o tym, by dobrać fotografa, który jest w stanie dopasować się do atmosfery uroczystości i stworzyć zdjęcia, które oddadzą klimat ślubu. Warto rozważyć zdjęcia na polaroidzie i poddane odpowiedniej edycji. Więcej informacji o zdjęciach ślubnych w stylu romantycznym: gromolak.net
Więc jak? Czy romantyczny ślub to ślub z waszych marzeń?


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts