Sprytne kosmetyki

Nowoczesne technologie zmieniają właściwie wszystkie gałęzie biznesu. Odkrycia naukowe dotykają każdego człowieka, ich efekty widzimy w naszych gospodarstwach domowych. Pojęcie to kojarzy nam się jednak najczęściej ze sprzętem elektronicznym i urządzeniami. Tymczasem, nauka znacząco wpływa również na zawartość naszych kosmetyczek. Dzięki jej postępowi możemy używać coraz sprytniejszych kosmetyków. Co to pojęcie oznacza?

Lakier hybrydowy

Jeszcze do niedawna kobieta, która pomalowała paznokcie musiała liczyć się z częstymi odpryskami oraz ścieraniem się lakieru. Właściwie większość aktywności i obowiązków domowych sprawiało, że manicure ulegał niszczeniu.
Na szczęście dzisiaj, dzięki nowoczesnym lakierom hybrydowym możemy wykonywać malowanie paznokci, które przetrwa nawet tygodniami. To możliwe dzięki technologii opartej na utwardzaniu specjalną lampą UV. To dzięki niej nasz manicure jest taki trwały. Jeszcze do niedawna można było wykonywać taki zabieg tylko w niektórych salonach kosmetycznych. Dzisiaj zestaw do hybrydy może kupić właściwie każdy, a to po to, aby malować paznokcie w domu.

Lakier winylowy

Na rynku od niedawna jest dostępna również inna technologia dotycząca paznokci, która jeszcze bardziej uprościła posiadanie trwałego manicure. Jest nią lakier winylowy. W jaki sposób wykonujemy manicure tego typu?
Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia płytki paznokcia. Jakiekolwiek zanieczyszczenia mogą sprawić, że efekt nie będzie tak trwały, jak byśmy tego chciały. Kolejnym krokiem jest nałożenie na płytkę specjalnej bazy. Później pokrywamy paznokcie lakierem winylowym w dowolnym, wybranym przez nas kolorze. Możemy również zdecydować się na wzorki lub, modny ostatnio, lustrzany efekt. Kiedy już to zrobimy, nie pozostaje nam nic innego jak nałożenie specjalnego utwardzacza i utrwalenie efektu. Nie potrzebujemy do tego lampy UV, ponieważ lakier winylowy utwardza się pod wpływem zwykłego światła. Jest to zatem zdrowsze, tańsze i mniej kłopotliwe rozwiązanie niż popularna hybryda. Dzięki niemu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami długi czas. Duży wybór lakierów znajdziesz po adresem http://www.seol-cosmetics.pl/cnd-vinylux-bloodline,3,41614,502014

Krem BB

Rewolucyjne bywają również kosmetyki do twarzy. Tradycyjne podkłady często wysuszają skórę. Trudno jednak wyobrazić sobie makijaż bez wyrównania kolorytu twarzy kosmetykiem kryjącym. Dobrym, kompromisowym rozwiązaniem jest krem BB, który łączy w sobie działanie kremu nawilżającego oraz podkładu kryjącego. Za pomocą jednego kosmetyku dbamy więc o skórę oraz maskujemy niedoskonałości cery i wyrównujemy koloryt.


Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule