Stojaki na ulotki i ich rodzaje

Stojaki na ulotki to od wielu lat najlepszy sposób na prezentowanie materiałów reklamowych. Najczęściej zamontowane na nich kieszenie czy półki pozwalają na prezentację ulotek o formacie DL, A6, A5, A4 czy A3.

Jakie stojaki na ulotki wybrać?

Dużą popularnością cieszą się oczywiście stojaki przenośne czy składane, które doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju targach czy konferencjach. Są lekkie i łatwe w montażu. Stojaki stacjonarne są z kolei przeznaczone do ustawienia w biurze czy punkcie sprzedaży. Składają się zwykle z bazy oraz wyposażenia opcjonalnego – kieszeni na ulotki różnego rodzaju, półek, metalowych uchwytów, posterów i nie tylko. Niektóre pozwalają dodatkowo na zaprezentowanie grafiki na banerze.

Rodzaje stojaków na ulotki

Ciekawym pomysłem są na pewno stojaki wielofunkcyjne, które mogą pełnić kilka różnych funkcji w zależności od potrzeby. Przy pomocy akcesoriów można de modyfikować. Do tej kategorii zaliczane są też klasyczne stojaki na ulotki informacyjne, które mają przede wszystkim je skutecznie prezentować. Nowością na rynku są modele „stop info”, które prezentują także cenę czy dane techniczne produktów. Stojaki multimedialne to nowoczesne standy, których funkcją dodatkową jest możliwość odtwarzania prezentacji multimedialnej na tablecie czy monitorze LCD. Dostępne są zwykle w dwóch wersjach do wyboru – z wbudowanym monitorem LCD lub z uchwytem an tablet czy iPad.

Stojaki na ulotki na biurko i na ścianę

Stojaki na biurko sprawdzają się idealnie podczas prezentowania ulotek różnego formatu. Podzielić je można na stojaki posterowe (prezentują także plakat) oraz kieszeniowe, które już klasycznie umożliwiają jedynie prezentowanie samych ulotek. Wykonuje się je najczęściej z plexi. Stosuje się je przede wszystkim na ladach recepcyjnych czy targach. Mogą posiadać jedną lub wiele kieszeni. Stojaki na ulotki na ścianę mogą z kolei zostać zamocowane na ścianie. To dobre rozwiązanie, gdy do zagospodarowania jest niewielka powierzchnia. W takiej sytuacji można zdecydować się na gotowe listwy czy stelaże, które są w stanie zmieścić kilkanaście kieszeni lub postawić na jedną kieszeń czy tabliczkę z otworami pozwalającymi na jej przymocowanie do ściany.
Stojaki na ulotki tego typu oczywiście występują w wielu formatach do wyboru – A4, A5 czy A6. Niektóre z nich można zamocować dodatkowo na półkach z innymi produktami. Ciekawym rozwiązaniem są na pewno modele klejone, które można przykleić do gładkiej powierzchni np. szyby czy mebli różnego typu.
W poszukiwaniu profesjonalnych stoajków reklamowych warto odwiedzić stronę http://www.brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html


Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule