Stworzyć kuchnię z duszą

Jak wyczarować wnętrza pełne autentycznego ciepła i przytulności, czyli takie, w których się faktycznie żyje, a nie tylko przebywa niczym w pustej przestrzeni? Jak stworzyć dom wypełniony radością, rozkosznymi zapachami i miłymi dźwiękami? Taki, do którego pragnie się wracać z szerokiego świata, z każdej wędrówki i podróży. Przede wszystkim zadbajmy o to, żeby wnętrza nie były bezduszne. Żeby właśnie – były to miejsca z duszą.

Urządzanie kuchni od podstaw

Prawdziwym sercem każdego domu jest kuchnia, w której dużo się gotuje, eksperymentuje i rozmawia. Urządźmy ją po swojemu – wygodnie, funkcjonalnie i oryginalnie. Zaplanujmy ją tak, żeby w pełni zagospodarować dostępną przestrzeń. Przydadzą się duże blaty lub wyspa, na której wygodnie będzie się gotowało. Część kuchni warto przekształcić w miejsce do wspólnego delektowania się potrawami, w której ustawimy prosty i elegancki stół do jadalni.
Salon Gama oferuje na przykład doskonały do rodzinnego mieszkania czy domu – zestaw Jazon, składający się ze stołu, czterech krzeseł i dwóch taboretów. Taki komplet wykorzystamy na wiele sposobów. W zależności od tego, ile osób gościmy, jakie są potrzeby danego dnia i chwili.
Całość prezentuje się bardzo lekko i gustownie. Nogi stołu Jazon zrobione są z drewna bukowego, a prostokątny blat z forniru. Bukowe krzesła wykończone są elegancką tkaniną tapicerską, podobnie jak taborety. Więcej fantastycznych stołów do jadalni znajdziemy w salonie Gama: gama-sklep.com.pl.

Otwieranie kuchni na świat

Kiedy nadchodzi sezon wiosenno-letni warto otworzyć kuchnię na ogród. Wspaniale, jeśli mamy bezpośrednie wyjście na taras. Możemy wtedy zorganizować tam ogrodową jadalnię, w której ustawić tylko trzeba wygodny zestaw mebli. Wystarczy stół i krzesła lub fotele, czyli zestaw (technorattanowy czy aluminiowy), przy którym zjemy śniadanie, obiad lub kolację.


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts