Sypialnia w artystycznym stylu

Sypialniane wnętrze może być zupełnie takie jak my: szalone, oryginalne, zwariowane, wielokolorowe, zaskakujące lub tradycyjne, stonowane, skromne, subtelne. Wspaniale, gdy wnętrze wyraża nasze autentyczne wnętrze duchowe. Wtedy zyskujemy pewność, że poczujemy się tam sobą. To najważniejsze. Szczególnie w sypialni. Gdzie zdejmujemy maski nakładane na co dzień. Urządzić ją można, kierując się sztuką.

Sypialnia w stylu sztuki klasycznej

Kiedy wybieramy meble do sypialni, kierujmy się względami praktycznymi, ale też stylem, jaki one wnoszą do konkretnej przestrzeni. Najważniejsze będzie tutaj łóżko oraz szafa ubraniowa. To te meble stworzą podstawę dla dalszej aranżacji. Jeśli pociąga nas artyzm, to poszukajmy przedmiotów niezwykłych i wyróżniających się, które wprowadzą ten pierwiastek także do sypialnianego wnętrza.
Jeśli zastanawiamy się, jaka szafa do sypialni pasuje do artystycznego stylu, to odpowiedzią jest szafa Dome – propozycja Fadome. Widoczne są tutaj inspiracje secesyjnym pięknem, delikatnością form, miękkością linii. Szafa ozdobiona jest efektownymi dekoracjami na froncie, które upodabniają ja do secesyjnych witraży.
Jeśli chodzi o łóżko do sypialni inspirowanej sztuką, to łóżko Kora KLS od Gała Meble idealnie spełni nasze oczekiwania. Ozdobi przestrzeń utrzymaną w klasycznym stylu i wprowadzi do niej efekt wytworności, niczym sztuka oparta na tradycyjnych wartościach.

Sypialnia w stylu sztuki współczesnej

Z kolei w sypialni inspirowanej sztuką awangardową, bliższą przemianom, które wprowadził kubizm, abstrakcjonizm i formalizm – fantastycznie zaprezentuje się łóżko Catlin od producenta Wajnert Meble. Oryginalne wezgłowie przypomina tutaj abstrakcyjną układankę formalną. Jeśli chodzi o szafę, to proponujemy – nowoczesną szafę  Vera od producenta Helvetia.


Article Tags:
· · · ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampion solarny balkonowy oświetlenie balkonowe lampy na balkon