Technorattan ceniony nie tylko przez indywidualnych użytkowników

Nasze ogrody i tarasy coraz częściej zamieniają się w przydomowe strefy wypoczynkowe. Otoczenie zieleni i spokój sprawiają, że chętnie spędzamy w nich czas. Dbając o swój komfort i bezpieczeństwo szukamy idealnych mebli ogrodowych i dodatków, które uzupełnią przestrzeń i zapewnią nam pozytywne doznania estetyczne. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne propozycje topowych producentów mebli ogrodowych.

Jakie meble wybrać?

Wśród licznych propozycji mebli outdoorowych mele technorattanowe są wybierane najczęściej. Wynika to przede wszystkim z ciekawego designu, spójnych kompletów, jak również z wysokiej trwałości syntetycznego włókna technorattanowego.

Technorattan jest tworzywem o nieporowatej strukturze, które nie chłonie brudu, wilgoci, nie odkształca się i nie traci koloru pod wpływem silnego promieniowania UV. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach – dzięki zastosowaniu tego tworzywa można być pewnym, że kolekcje chronione będą przed rdzą. Niska waga aluminium wpływa na finalną wagę mebla. Klienci znajdą w zestawach narożnik z technorattanu, który pozwoli wygodnie usiąść kilku osobom. Na mniejsze tarasy czy balkony stworzono fotele i krzesła, które bez trudu zestawić można z niewielkimi stolikami kawowymi. W przypadku stref basenowych wiele osób wybiera leżanki technorattanowe.

Wypoczywaj w cieniu!

Jak sprawić, by wypoczynek na świeżym powietrzu był jeszcze lepszy? Z pewnością przyczynią się do tego parasole ogrodowe, które pozwolą cieszyć się cieniem podczas najbardziej upalnych dni lata. Wśród dostępnych modeli znajdziemy produkty o czaszach okrągłych, prostokątnych, kwadratowych. Każdy z modeli posiada kilka punktów regulacji, dla dokładnego dopasowania do potrzeb użytkownika.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule