Trzy sposoby na oszałamiające zdjęcia ślubne

Wielkimi krokami zbliża się ta magiczna data, czyli dzień twojego ślubu, a ty zaczynasz martwić się tym, jak wyjdziesz na zdjęciach? Bez obaw, przygotowaliśmy dla ciebie trzy rady, które sprawią, że fotografie ślubne będą zachwycać.

Rada pierwsza: zaufaj fotografowi

Pamiętaj, że nie bez przyczyny wybrałaś tego, a nie innego fotografa. Coś w jego zdjęciach cię chwyciło za serce i stwierdziłaś, że właśnie on powinien zabrać się za udokumentowanie tego niezwykłego wydarzenia.  Oznacza to tylko jedno – wybrany fotograf zna się na tym, co robi i naprawdę warto mu zaufać. Postaraj się więc słuchać jego rad i pamiętaj – fotografowi też zależy na tym, żebyście dobrze wyszli na zdjęciach.

Rada druga: zrelaksuj się

Naprawdę nie ma czym się stresować. Nawet jeśli uważasz się za osobę niefotogeniczną, fotograf już o to zadba, by pokazać cię z jak najlepszej strony na zdjęciach. Pamiętaj, że to nie wstyd poprosić o chwilę przerwy na uspokojenie nerwów. Prawda jest jednak taka, że jeśli fotograf zauważy, że się stresujesz, zapewne sam zasugeruje przerwę.
Jeśli mielibyśmy coś zasugerować, w trakcie przerwy rób głupie miny. Mięśnie twarzy rozluźnią się wtedy i łatwiej ci będzie uśmiechnąć się naturalnie do obiektywu. Kilka podskoków też potrafi zdziałać cuda i ukoić nerwy.

Rada trzecia: praktyka czyni mistrza

Dobrym sposobem na przygotowanie się do sesji zdjęciowej jest poćwiczenie póz i min przed lustrem. W pierwszym momencie zapewne poczujesz się trochę nieswojo, ale gwarantujemy – taki test na sucho może zdziałać cuda. Nie bój się eksperymentować w zaciszu własnego domu!
Więcej informacji można znaleźć na stronie i blogu wrocławskiego fotografa ślubnego – gromolak.net.


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule