Videoblog. Nowośc w Play

logo-playPLAY przygotował dla wszystkich swoich abonentów, którzy posiadają konta w serwisie YouTube, nową usługę PLAY Videoblog.

Teraz, aby zamieścić film na YouTube, wystarczy tylko wykonać połączenie video z telefonu komórkowego.
Korzystanie z usługi nie wymaga aktywacji, wystarczy podać na stronie www.playmobile.pl adres e-mail MMS, który znajduje się na stronie YouTube w profilu urządzeń przenośnych YouTube („numer youtube”@mms.youtube.com). Aby nagrać i zamieścić film na YouTube trzeba wykonać połączenie video na numer specjalny *7125. Postępując zgodnie z instrukcją na ekranie, w trakcie połączenia użytkownik będzie mógł nagrać film, obejrzeć go i wysłać na portal YouTube. Film powinien pojawić się tam już po kilkunastu minutach.
Cena połączenia video to 1,22 PLN/min brutto, opłata naliczana jest za każde rozpoczęte 60 sekund.
To pierwsza tego typu usługa dostępna w telefonie komórkowym w Polsce. Usługa dostępna jest wyłącznie dla klientów sieci PLAY. Aby z niej korzystać, abonenci muszą posiadać terminal z funkcjonalnością wykonywania połączeń video.


Article Tags:
Article Categories:
Technologia

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

http://tmfportal.org/kask-do-jazdy-konnej-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/ veľké záhradné slnečníky http://mundopediu.com/upowaznienie-do-ubezpieczenia-samochodu-kto-moze-je-dostac/