Wczasy naszych marzeń – jaki kierunek wybrać?

Biura podróży w okresie zimowym nie próżnują – ich praca w tym okresie polega przede wszystkim na przygotowywaniu ofert na okres wiosenny i letni. Oczywiście w zimie również możemy skorzystać z możliwości wyjazdów zagranicznych, zazwyczaj do ciepłych krajów. Jakie kierunki są najczęściej wybierane przez polskich klientów biur podróży? Co warto wiedzieć o wyjazdach organizowanych przez touroperatorów?
Biura podróży oferują przede wszystkim wczasy wypoczynkowe – drugim rodzajem wyjazdów są wycieczki objazdowe, jednak znacznie rzadziej wybierane przez klientów. Wczasy wypoczynkowe organizowane są w takich krajach jak Egipt, Tunezja, Turcja, Teneryfa, Bułgaria, Chorwacja. Oczywiście oferta biur podróży jest znacznie szersza – możliwe jest wykupienie wyjazdów egzotycznych, do takich miejsc jak Dominikana, Seszele, Kuba. W cenie wyjazdu znajdują się: bilety na przeloty lotnicze, transfer z i na lotnisko, zakwaterowanie w wybranym wcześniej hotelu, ubezpieczenie turystyczne, wyżywienie, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień i wiele innych. W cenie wyjazdu nie uwzględniono jednak wycieczek fakultatywnych – za nie musimy zapłacić podczas wyjazdu.
Podczas kupowania wycieczki warto dokładnie określić nasze oczekiwania względem wypoczynku. Dzięki temu pracownicy biura będą mogli znacznie skuteczniej dopasować konkretna ofertę do naszych wymagań.

A może last minute?

Wiele osób szuka wczasów w promocyjnej cenie – biura podróży mają wiele ofert w niższych cenach. Jest jednak jeden haczyk! Aby skorzystać z Dominikany last minute czy podobnych wyjazdów na Seszele czy Kubę konieczne jest zdecydowanie się na wyjazd w przeciągu kilku kolejnych dni. To opcja dla osób, które nie musza planować swoich urlopów z wielotygodniowym wyprzedzeniem.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule