Wesele – w mieście czy na obrzeżach?

Wesele stanowi najczęściej jedną z najważniejszych chwil w życiu zarówno przyszłego pana młodego, jak i panny młodej. Warto zatem dokonywać tutaj dobrych wyborów – szczególnie jeśli chodzi o miejsce, w którym je zorganizujemy, stanowiące często dużą składową sukcesu. Gdzie najlepiej wyprawić podobną imprezę?

W centrum

Dla mieszkańców stolicy sprawa zwykle nie jest taka prosta – posiadają oni do wyboru setki lokali i hoteli. Zwykle najważniejszą kwestią staje się określenie czy wolimy pozostać w centrum miasta czy raczej zdecydować się na coś na obrzeżach.Zwolennicy wielkomiejskości z pewnością będą preferować jedną z sal w centrum, tłumacząc to łatwym dojazdem dla gości jak również łatwiejszą komunikacją między kościołem a miejscem weselnej uroczystości. Inną dogodną kwestią jest wtedy również dostęp do usług, na przykład sklepów, których uczestnicy często mogą potrzebować. Okazuje się jednak, że to nie wszystko i często sala weselna pod Warszawą posiada bardziej znaczące walory.

Poza miastem

Co zapewnić mogą nam dworki i pałace w wielkiej ilości rozsiane w okolicach stolicy? Przede wszystkim klimat historii oraz dostęp do natury. Przebywając na terenie podobnego kompleksu zyskujemy możliwość spacerów i spędzenia części imprezy pod gołym niebem, co często stanowi znaczną przewagę – w centrum możemy co najwyżej przespacerować się po chodniku. Ponadto nocując w obiekcie zabytkowym poznajemy jego historię, obserwujemy detale wykończenia, można nawet powiedzieć, że po części przenosimy się w czasie. Czy można wyobrazić sobie bardziej zaczarowaną atmosferę dla tak magicznego wydarzenia jak ślub dwojga ludzi?Sala weselna pod Warszawą zapewni nam jeszcze więcej. Najczęściej dworek dostosowuje się do potrzeb współczesnego użytkownika i wyposaża w dodatkowe udogodnienia. Goście będą zatem mieli możliwość skorzystania z basenu, sauny, siłowni, SPA czy kręgielni. Poza tym, wiele sal weselnych pod Warszawą posiada własny kościół lub kaplicę, w którym powiemy sakramentalne „tak”. Odpada wtedy trudna kwestia przejazdów między kościołem a miejscem wesela. Jeżeli pragniemy przyjechać tam jeszcze wcześniej, z łatwością zorganizujemy w tym samym miejscu wieczór kawalerski lub panieński.
Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts