Wiosenna rewolucja w ogrodzie

Coraz cieplejsza aura rozbudza w nas apetyt na zmiany w ogrodzie! Może warto w tym sezonie wreszcie pożegnać wysłużony, niewygodny komplet i zaserwować sobie prawdziwy komfort? Czołowi producenci wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu, oferując wysokiej klasy kanapy.

 

Zamiast stołu i krzeseł – kanapa na taras!

Meble tapicerowane wyplatane z technorattanu są niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach. Kanapa na taras wykonana z syntetycznego materiału z powodzeniem łączy w sobie zachwycającą, minimalistyczną estetykę dodającą aranżacji klasy z funkcjonalnością. Wystarczy raz rozgościć się na miękkim, dużym narożniku, aby przekonać się jak wielką przyjemnością może być chwila odpoczynku w zaciszu swojego ogrodu!

 

Czy kanapa na taras może być praktyczna?

Wiele osób rezygnuje z komfortu z obawy o to, że delikatna tapicerka straci swoją świeżość już przy pierwszym załamaniu pogody. I tutaj popełniamy błąd! Wbrew pozorom zmienna aura wcale nie musi być zagrożeniem dla tkanin obiciowych i jasnych poduszek. Nowocześni producenci wyposażenia outdoorowego wyposażają swoje meble w poduszki i siedziska tapicerowane wysokiej jakości materiałami poliestrowymi impregnowanymi teflonem. Ochronna powłoka tworzy na tkaninie hydrofobową warstwę, w którą nie wsiąkają bród i woda. W efekcie poduszki i siedziska nie pokrywają się nieestetycznymi zaciekami i zachowują swój pierwotny wygląd przez długie lata intensywnego użytkowania i ekspozycji na szkodliwe czynniki.

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

slnečník http://northtexaswish.org/czym-jest-i-kto-musi-zaplacic-podatek-od-kupna-samochodu-pcc/ artexint.com.pl